MMA PLNajnowszeLegacy Fighting AllianceZrobił salto skacząc z przeciwnika na gali LFA, teraz przeprasza

Zrobił salto skacząc z przeciwnika na gali LFA, teraz przeprasza

W miniony weekend na gali Legacy Fighting Alliance 36 w Kalifornii doszło do pojedynku debiutantów, w którym Drew Chatman (0-1) zmierzył się z Irvinsem Ayalą (1-0). Starcie to co prawda zakończyło się zwycięstwem Chatmana, ale ze względu na niesportowe zachowanie rywala zwycięstwo przyznano Ayali.

Na czym polegało to niesportowe zachowanie? Zobaczcie sami:

https://twitter.com/AXSTVFights/status/977578707966545925?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.bjpenn.com%2Fmma-news%2Flfa-fighter-drew-chatman-apologizes-for-front-flipping-off-his-unconscious-opponents-back%2F&tfw_creator=TomTayMMA&tfw_site=bjpenndotcom

Chatman za salto wykonane z pokonanego rywala, przez które został zdyskwalifikowany przez Komisję Sportową stanu Kalifornia przeprosił w rozmowie z MMAfighting.com:

“Zwykle celebruję moje walki. Jeśli obejrzysz moje amatorskie walki, to zawsze robię jakieś skoki, pady czy cokolwiek innego. Nie pomyślałem, zanim to zrobiłem. Po prostu skoczyłem i zrobiłem salto. Podświadomie zrobiłem to, co robię zwykle świętując zwycięstwo.

Chcę przeprosić Irvinsa Ayalę. Był dobrym przeciwnikiem i dał dobrą walkę. Oddał sporo serca. Z mojej strony to nie było zachowanie godne zawodnika mieszanych sztuk walki. Chcę tez przeprosić Komisję Sportową stanu Kalifornia, którzy doskonale zrozumieli moje zachowanie i bardzo dobrze wykonali swoją pracę. Dziękuję tez organizacji Legacy LFA, ponieważ dali mi świetną okazję do pokazania swoich umiejętności.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis