MMA PLNajnowszePrime MMAZnamy siódmego uczestnika Igrzysk Gladiatorów na PRIME 7! To rzekomo “faworyt wielu fanów”

Znamy siódmego uczestnika Igrzysk Gladiatorów na PRIME 7! To rzekomo “faworyt wielu fanów”

To już oficjalna wiadomość! Znamy nazwisko siódmego uczestnika Igrzysk Gladiatorów, do których dojdzie na najbliższej gali PRIME 7. Według zapowiedzi organizatora, zawodnik ten jest faworytem wielu kibiców obserwujących scenę freakową w Polsce.

Znamy siódmego uczestnika Igrzysk Gladiatorów na PRIME 7

Przypominamy, że gala PRIME 7 odbędzie się już w najbliższą sobotę 13 stycznia w Koszalinie. Walką wieczoru wydarzenia będzie pojedynek rewanżowy między Pawłem Jóźwiakiem znanym jako Prezes FEN a Jackiem “Muranem” Murańskim znanym ostatnio jako freakowy odpowiednik Dario z książki i serialu Ślepnąc od Świateł. A to wszystko przez tę poniższą sytuację:

Znamy siódmego uczestnika Igrzysk Gladiatorów na PRIME 7!

Wracając jednak do tematu Igrzysk Gladiatorów – siódmym uczestnikiem tego turnieju będzie Magical Junior! Zawodnik ten wraca do organizacji PRIME Show MMA po nieudanym doprowadzeniu do jego walki z Adrianem Ciosem, z której Cios się finalnie wycofał.

Magical Junior wystąpi wraz z innymi Gladiatorami w swoistych Igrzyskach, czyli walkach dwóch na dwóch w klatce!

“Łukasz powraca do oktagonu PRIME!

Po nieudanym pojedynku z Ciosem, MŁODY MAGICAL z rekordem 0-1 melduje się w Igrzyskach Gladiatorów. Łukasz zdecydowanie pragnie zwycięstwa, stając się faworytem dla wielu z Was. Jednakże, nie zapominajmy, że początek turnieju to etap 2 na 2, a dopiero w finale każdy zawodnik stanie naprzeciwko każdego.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis