MMA PLNajnowszeClout MMAZnamy potencjalną datę oraz rywala na debiut Piotra Żyły w MMA!

Znamy potencjalną datę oraz rywala na debiut Piotra Żyły w MMA!

Piotr Żyła ma zadebiutować w MMA! Polski skoczek jest bliski podpisania kontraktu z Clout MMA – donosi Super Express.

Piotr Żyła w MMA
Foto: Darko Bandic / AP Photo)

O walce Piotra Żyły mówi się już od dłuższego czasu, natomiast nigdy nie było tak blisko zmaterializowania tego pomysłu. Choć Żyła dostał zielone światło od PZN-u oraz sam wyrażał chęć spróbowania swoich sił w klatce, jego debiut w Clout MMA stał pod znakiem zapytania.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, które pozyskał Super Express, negocjacje są już na ostatniej prostej, a skoczek narciarski może zawalczyć jeszcze w tym roku.

ZOBACZ TAKŻE: Khalidov zabiera głos w sprawie walki z Pawlakiem! Pojawia się jeden duży problem!

Kiedy? Gdzie? Z kim? Śpieszymy z odpowiedzią. Prawdopodobnie reprezentant polski w skokach narciarskich wyląduje w klatce 8 czerwca na Clout MMA 5. Gala odbędzie się w katowickim Spodku. Rywalem 37-latka ma być Sławomir Peszko, ambasador organizacji.

Taką wersję zdaję się potwierdzać Adam Małysz, który w wywiadzie z WP SportoweFakty potwierdził, że były prowadzone rozmowy na temat walki dwukrotnego mistrza świata.

Tak, była rozmowa na ten temat z Piotrem. Jako PZN wyraziliśmy zgodę na taką walkę, pod warunkiem że odbędzie się na wiosnę, jeszcze przed rozpoczęciem przygotowań do nowego sezonu.

Kto wygra – Piłka nożna czy skoki? Dajcie znać w komentarzach!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis