MMA PLNajnowszePrime MMAZnamy pary ćwierćfinałowe Igrzysk Gladiatorów na PRIME 8! Jedna para wyraźnym faworytem?

Znamy pary ćwierćfinałowe Igrzysk Gladiatorów na PRIME 8! Jedna para wyraźnym faworytem?

Stało się! Znamy pary ćwierćfinałowe Igrzysk Gladiatorów, które odbędą się w najbliższą sobotę na gali PRIME 8. Z rozpiski udostępnionej przez organizatora może się wydawać, że jedna z par jest wyraźnym faworytem.

pary ćwierćfinałowe Igrzysk Gladiatorów na PRIME 8

Gala PRIME 8 odbędzie się w najbliższą sobotę 13 kwietnia w Warszawie. Walką wieczoru wydarzenia będzie starcie w formule bokserskiej między Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim a Arkadiuszem Tańculą.

Co-main eventem wydarzenia będzie natomiast głośne starcie między żywymi legendami freaków: Bagietą i Daro Lwem.

Cała rozpiska gali PRIME 8 prezentuje się następująco:

Znamy pary ćwierćfinałowe Igrzysk Gladiatorów na PRIME 8!

Na wczorajszej Konferencji Prasowej zapowiadającej sobotnią galę rozlosowano także pary ćwierćfinałowe Igrzysk Gladiatorów, czyli turnieju, który na polski rynek wprowadziła organizacja PRIME Show MMA.

Spośród wylosowanych par: Kamerzysta/Magical Jr vs Pazik/Wujek Samo Zło – Kiramisu/Robalini vs Czarny Polak/Dredziasty jedna z par wydaje się być murowanym faworytem do finału, a w efekcie do wygrania całych Igrzysk.

Zobaczcie jak to wygląda:

“Patrząc, jak przebiegło losowanie, możecie już napisać faworytów, którzy mają szansę dotrzeć do finału lub nawet wygrać całe IGRZYSKA? Pamiętajcie, że w FINALE zawodnicy będą walczyć KAŻDY NA KAŻDEGO, więc to będzie wielka niewiadoma!”

A Wy kogo typujecie na zwycięzcę Igrzysk Gladiatorów?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis