MMA PLMarcin NajmanZnamy datę MMA VIP 4! Najman vs 60-letni Misiek z Nadarzyna w walce wieczoru, drugie starcie też rozwala głowę!

Znamy datę MMA VIP 4! Najman vs 60-letni Misiek z Nadarzyna w walce wieczoru, drugie starcie też rozwala głowę!

To już oficjalnie! Znamy datę gali MMA VIP 4 oraz pierwszych potwierdzonych uczestników tej pasjonującej imprezy. Oczywiście nie zabraknie w walce wieczoru legendy polskich sportów walki – Marcina Najmana.

MMA VIP 4

Znamy datę MMA VIP 4! Najman vs 60-letni Misiek z Nadarzyna w walce wieczoru, drugie starcie też rozwala głowę!

Ostatecznie gala MMA VIP 4 odbędzie się w piątek 25 lutego. Impreza będzie transmitowana w systemie PPV, a organizatorzy celują w rekord sprzedaży subskrypcji na tę imprezę.

W walce wieczoru zobaczymy Marcina Najmana, który po pokonaniu Ryszarda Szczeny i wyzwaniu Zbigniewa Bońka, ostatecznie skrzyżuje rękawice z 60-letnim Miśkiem z Nadarzyna, który znany jest ze środowiska kryminalnego. W tej walce to Najman ma być tym dobrym, a Misiek tym prawilnym.

Drugie ogłoszone starcie też rozwala głowę! W co-main evencie MMA VIP 4 zobaczymy starcie instagramera i człowieka pozwalającego sobie absolutnie na wszystko (pod warunkiem, że obok siebie ma kotkę Marusię) – Tomasza Chica, który skrzyżuje rękawice z Żuromem. Kim jest Żurom? Kto ma wiedzieć, ten wie!

Wykupicie PPV na galę MMA VIP 4?

Zdjęcie

Zobacz także:

Dana White chwali Gamrota: Spędził większość kariery w Europie, gdzie zniszczył każdego!

Mateusz Gamrot (19-1) doceniony! Dana White wypowiedział się w bardzo pochlebnych słowach o naszym reprezentancie. ”Gamer” w sobotę stoczy czwarty pojedynek w największej organizacji na świecie. Były podwójny mistrz KSW w głównej karcie eventu w Las Vegas zmierzy się z Diego Ferreirą (17-4).

KSW 65: Jest problem! Daniel Torres znów nie zrobił wagi!

KSW 65 w Gliwicach odbędzie się już jutro. Nie brakuje jednak problemów przed ostatnią galą w tym roku. Daniel Torres (12-4) zostaje pozbawiony pasa w wadze piórkowej. Powód? Brazylijczyk ponownie nie zrobił wagi. Wszystko na to wskazuje, że ”Tucanao” następne starcia będzie toczył już w kategorii lekkiej.

KSW 65: Jest rezerwowy w przypadku kontuzji Mameda Khalidova albo Roberto Soldica!

Przed nami gala KSW 65. Już w sobotę 18 grudnia w Gliwicach kibice obejrzą najgłośniejszą walkę na polskim podwórku od lat! Na przeciwko siebie stanie dwóch mistrzów Federacji Konfrontacji Sztuk Walki – mistrz wagi średniej Mamed Khalidov oraz Roberto Soldic, posiadacz pasa wagi półśredniej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis