MMA PLNajnowszeKSWZmiany w rankingu po KSW 68. Tomasz Romanowski blisko walki o pas!

Zmiany w rankingu po KSW 68. Tomasz Romanowski blisko walki o pas!

Po gali KSW 68, do której doszło 19 marca w Radomiu, nastąpiły zmiany w rankingu najlepszych zawodników organizacji KSW.

Zmiany w rankingu po KSW 68

W wadze ciężkiej Ricardo Prasel, który pokonał Michała Kitę, zadebiutował w zestawieniu na miejscu trzecim. Michał Kita spadł na pozycję czwartą, a Mariusz Pudzianowski podskoczył o jedno miejsce i jest aktualnie na pozycji drugiej. Z pierwszej piątki królewskiej kategorii wagowej wypadł Marek Samociuk.

W rankingu kategorii półciężkiej zadebiutował Rafał Kijańczuk. Popularny „Kijana” pobił podczas KSW 68 Yanna Kouadję. Z zestawienia wagi półciężkiej wypadł Marc Doussis.

W rankingu wagi półśredniej zadebiutował na pozycji drugiej Tomasz Romanowski, który pokonał na KSW 68 Michała Pietrzaka. Shamil Musaev spadł na pozycję trzecią, Michał Pietrzak na czwartą, a Andrzej Grzebyk na piątą. Z rankingiem pożegnał się Krystian Kaszubowski.

AKTUALNY RANKING KSW DO SPRAWDZENIA -> TUTAJ

[informacja prasowa KSW]

Po gali KSW 68 w Radomiu przyznano kilka bonusów. Podwójnie nagrodzony został Damian Janikowski (7-4).

Polak Łukasz Świrydowicz mistrzem brytyjskiej organizacji Battle Arena MMA

Polski zawodnik Łukasz Świrodwicz (6-6) został mistrzem brytyjskiej organizacji Battle Arena MMA.