MMA PLNajnowszeKSWBartosiński o wypłacie po XTB KSW 94: “Niegodna main eventu!” Wrzosek ironizuje: Wy to robicie dla pieniędzy?

Bartosiński o wypłacie po XTB KSW 94: “Niegodna main eventu!” Wrzosek ironizuje: Wy to robicie dla pieniędzy?

Nie ustają echa nieporozumienia słownego, którego prowodyrem był właściciel Federacji KSW – Maciej Kawulski. W kontrze do jego słów dotyczących jakości walki wieczoru minionej gali XTB KSW 94, Adrian Bartosiński zdecydował się na bardzo mocny komentarz. Wtórował mu z ironią Marcin Wrzosek.

Bartosiński o wypłacie

O co chodzi konkretnie? Ano Adrian Bartosiński mimo złamanego nosa wyszedł do walki wieczoru sobotniej gali XTB KSW 94 w trójmiejskiej Ergo Arenie i obalając rywala przez większą część walki wygrał ostatecznie przez poddanie w trzeciej rundzie.

Styl “Bartosa” jednak nie podobał się Maciejowi Kawulskiemu, który powiedział, że game plan na tę walkę był “niegodny main eventu”:

Bartosiński o wypłacie po XTB KSW 94: “Niegodna main eventu!” Wrzosek ironizuje: Wy to robicie dla pieniędzy?

Adrian Bartosiński w swoich mediach społecznościowych, a konkretnie na portalu X skomentował przytoczone słowa Macieja Kawulskiego.

Odpowiedź “Bartosa” była bardzo mocna:

“Wypłata była też niegodna main eventu”

Co ciekawe, Bartosińskiemu wtórował były mistrz wagi piórkowej KSW, a obecnie ceniony freak fighter i reporter – Marcin Wrzosek, który wybrał drogę freakową koszem sportowej, spełniając się w organizacji FAME MMA:

“Wy to robicie dla pieniędzy? A co z ambicja sportowa?!”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis