MMA PLNajnowszeFENZmiany w karcie walk przed FEN 53. Zobacz aktualną rozpiskę!

Zmiany w karcie walk przed FEN 53. Zobacz aktualną rozpiskę!

Bartłomiej Dragański (4-1, 1 KO, 3 SUB) będzie nowym rywalem Mateusza Janura (7-6, 3 KO, 2 SUB), a Michał Hir (1-0, 1 KO) podejmie Adama Kowalskiego (1-0) podczas gali FEN 53, która 16 marca odbędzie się w Lubinie. Łukasz Stanek i Michał Miłek doznali kontuzji, przez co ich występ na Dolnym Śląsku był niemożliwy.

Zmiany w karcie walk przed FEN 53

Bilety na galę FEN 53.

Dragański 2 kwietnia 2022 roku zadebiutował na zawodowstwie. W bardzo efektowny sposób pokonał przez duszenie trójkątem znanego z występów w FEN Dariusza Wilka. Podczas debiutu pod sztandarem FEN wygrał w premierowej odsłonie z Alanem Szymańskim trójkątnym duszeniem rękoma. Podczas gali FEN 42 poddał Tomasza Ostrowskiego, w marcu 2023 roku rozprawił się w 1. rundzie z Marcinem Grześkowiakiem. W karierze amatorskiej stoczył 38 walk, z czego 26 wygrał. Reprezentant Dragon Fight Club Sochaczew to ośmiokrotny złoty medalista zawodów ALMMA.

Hir 16 lutego 2024 roku zadebiutował na zawodowstwie i pokazał się ze znakomitej strony podczas gali Strife Tube 3 nokautując w 1. rundzie bardziej doświadczonego Damiana Zubę. Wojownik z Myślenic podczas gali w Lubinie zadebiutuje w FEN.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis