MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaZimnoch mógł zawalczyć ze Szpilką w KSW! Pięściarz z Białegostoku dalej otwarty!

Zimnoch mógł zawalczyć ze Szpilką w KSW! Pięściarz z Białegostoku dalej otwarty!

Na kanale TV Reklama pojawiła się rozmowa z Krzysztofem Zimnochem, który wyjawił, że największa organizacja w naszym kraju próbowała doprowadzić do jego starcia z Arturem Szpilką. Zimnoch był bardziej za pojedynkiem w boksie w małych rękawicach, ale KSW napierało na mieszane sztuki walki. Ostatecznie Zimnoch miał zgodzić się na takie zasady, ale nie doszło do porozumienia jeżeli chodzi o finanse.

Szpilka

Pięściarz z Białegostoku sugeruje swój potencjalny powrót, ale… Krzysztof mówi jasno wejdzie do ringu/klatki, lecz jego rywalem musi być Artur Szpilka. Zimnoch miał świetną serię wygranych, ale karierę jego wstrzymał kolejny ciężki nokaut. Krzysztof już w trzeciej rundzie został znokautowany w starciu z Joey’em Abellem. Zimnoch wrócił jeszcze na ring, ale nie wyglądało to dobrze. Przegrał wtedy przed czasem z Krzysztofem Twardowskim.

Zimnoch zabiera głos!

Krzysztof Zimnoch w rozmowie z TV Reklama wyjawił, że KSW chciało doprowadzić do jego starcia z Arturem Szpilką. Zimnoch podkreśla, że jest to jedyny rywal, który go zmotywuje do powrotu.

Ostatecznie nie doszło do porozumienia.

Jak kiedyś będę walczył, to tylko z nim. Nikt inny mnie nie zmotywuje. Zresztą kiedyś prowadziłem rozmowy z włodarzami KSW z Martinem Lewandowskim w sprawie walki z Arturem Szpilką, ale no nie dogadaliśmy się. Zawalczyłbym za rozsądną kwotę. Padła kwota z dolnej półki, dlatego nie wyszedłem z nim do klatki.

Artur Szpilka ma już za sobą trzy zawodowe walki w mieszanych sztukach walki. Ostatni pojedynek ”Szpila” odnotował na Stadionie Narodowym, gdy w drugiej rundzie przed czasem odprawił Mariusza Pudzianowskiego.

Zobacz także:

Artur Szpilka chętny na rewanż z Kownackim: Może w MMA złapie radość jak ja! Widzieliście?

Artur Szpilka nie pierwszy raz stanie przed szansą zrewanżowania się? Wojownik z Wieliczki w mediach społecznościowych przyznał, że chętnie w MMA stoczyłby drugi pojedynek z… Adamem Kownackim. ”Babyface” w ostatnim czasie ma bardzo ciężki okres w boksie i niewykluczone, że już niebawem zakończy karierę. W tej sytuacji pojawi się szansa na start w innej formule? Tego nie możemy wykluczyć.

Borek o walce Najmana: Co może zrobić Fonfarze? ”El Testosteron” mocno odpowiada!

Mateusz Borek na kanale Koloseum został zapytany o najbliższy start Marcina Najmana. ”El Testosteron” piątego sierpnia wystąpi na gali Clout MMA, gdzie zmierzy się z uznanym pięściarzem Andrzejem Fonfarą. Uznany dziennikarz jest przekonany o zwycięstwie Fonfary, ale nie zamierzał długo wypowiadać się o ”El Testosteronie”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis