MMA PLKSWZdjęcie Dnia: Wielki Martyn Ford po treningu sztuk walki czeka na debiut w KSW

Zdjęcie Dnia: Wielki Martyn Ford po treningu sztuk walki czeka na debiut w KSW

Choć Martyn Ford nie miał jeszcze sposobności ku temu, by zaprezentować swoje umiejętności w MMA, to jednak jego debiut w KSW jest dość istotnym wydarzeniem dla fanów. Jakiś czas temu kulturysta wstawił zdjęcie po jednym z treningów sztuk walki, dając fanom kolejny powód do wyczekiwania jego pojedynku.

Zakontraktowanie Forda przez Konfrontacje Sztuk Walki było sporym zaskoczeniem dla sporej grupy odbiorców. Z jednej strony federacja po raz kolejny zakontraktowała kompletnie niezaprawionego w walce zawodnika. Z drugiej strony do organizacji przyszedł popularny kulturysta, mający 2 miliony obserwatorów na Instagramie. Taka liczba może relatywnie przełożyć się na oglądalność jego pojedynku.

Ford budzi zainteresowanie swoim niecodziennym wyglądem. Anglik posiada bowiem 203 centymetry wzrostu, będąc przy tym bardzo mocno umięśniony, czego dowodem jest obwód bicepsa wynoszący 56 centymetrów oraz waga 145 kilogramów. Ponadto jego ciało przyozdabiają liczne tatuaże, co sprawia, że przyszły zawodnik mieszanych sztuk walki nazywany jest przez niektórych “Bestią”.

Na razie występ KSW nie określiło ściśle debiutu swojego nabytku. Kulturysta pała się bowiem również aktorstwem i aktualnie pracuje on na planie jednego z seriali Netflixa. Mimo tego “Hulk” znajduje czas na regularne treningi, a wyraz tego dał kilkanaście dni temu na Instagramie, gdzie pokazał się w pełnej krasie, mając na sobie rękawice bokserskie oraz ochraniacze na nogi. Pytanie, jakie można sobie zadać, to jak przygotowania do walki wpłyną na Forda, gdy ten już faktycznie weźmie udział w zawodowej walce.