MMA PLClout MMAZdenerwowany Daniel Omielańczuk o zachowaniu Załęckiego: Jest zwykłą…! [WIDEO]

Zdenerwowany Daniel Omielańczuk o zachowaniu Załęckiego: Jest zwykłą…! [WIDEO]

Na vlogu organizacji Clout MMA pojawił się również komentarz naszego czołowego ciężkiego Daniela Omielańczuka, który krótko skomentował pierwszy face to face z najbliższym przeciwnikiem. Były zawodnik UFC i KSW na następnej edycji Clout MMA zmierzy się z Denisem ”Bad Boyem” Załęckim. Walka najprawdopodobniej odbędzie się w boksie w małych rękawicach.

Omielańczuk

Czego jeszcze możemy spodziewać się po kolejnej edycji? Niewykluczone, że Clout MMA zorganizuje starcie Marcina ”El Testosterona” Najmana z Pawłem Bombą – tu padło sporo słów. Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie również z dobrej strony pokazuje się były mistrz KSW – Jay Silva. Wygląda na to, że Amerykanin stoczy więcej walk w freakowych organizacjach. Silva już parę razy podkreślił, że chętnie zmierzy się z ”El Testosteronem”.

Daniel Omielańczuk będzie chciał wrócić na odpowiednie tory w starciu z ”Bad Boyem”. Reprezentant WCA Fight Team po latach wrócić do organizacji KSW. Wielu kibiców miało nadzieje, że 40-latek wróci i będzie odpowiednim przeciwnikiem dla mistrza Phila De Friesa, który rządzi i dzieli w polskiej organizacji. Ostatecznie Omielańczuk przegrał dwie walki przed czasem i raz wygrał po mocno dyskusyjnej decyzji sędziów. Miało to miejsce na KSW 75 w Nowym Sączu, gdy niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Michala Martinka.

Omielańczuk komentuje!

Daniel Omielańczuk na gorąco skomentował zachowanie Denisa Załęckiego podczas pierwszego face to face. ”Bad Boy” od razu uderzył byłego zawodnika UFC. Omielańczuk nie czekał długo i odpowiedział kopnięciem. Ochrona musiała uspokajać całą sytuację. 

No co? Estrogen się odpalił, jak zawsze. Jest zwykłą ciotą i tyle. 

Omielańczuk od razu został zapytany o formę Denisa Załęckiego. Oto co powiedział reprezentant WCA Fight Team.

Tragiczna

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis