MMA PLBez kategoriiZbigniew Stonoga zawalczy na FAME MMA lub FFF? “Walczyłbym z nim nawet bez rękawic!”

Zbigniew Stonoga zawalczy na FAME MMA lub FFF? “Walczyłbym z nim nawet bez rękawic!”

Zbigniew Stonoga zawalczy w MMA? Przedsiębiorca na jednym z live’ów na facebooku przekazał interesującą wiadomość. Powiedział również z kim chciałby się zmierzyć.

Takiej informacji nikt się nie spodziewał. Kandydat do sejmu sprzed pięciu lat wyraził swoją chęć wystąpienia na gali MMA. Wyzwał nawet na pojedynek pewnego polityka, z którym obecnie ma na pieńku.

Stonoga na swoim facebooku przeprowadził live, w którym losował zwycięzcę konkursu, gdzie do wygrania był iPhone 11. Losowanie poprzedzone było akcją charytatywną i każdy darczyńca oprócz tego, że pomógł potrzebującym, mógł wygrać smartfona.

Jednak podczas transmisji polski przedsiębiorca zaskoczył, mówiąc o swoim pojedynku.

“Nie wiem, czy wam to mówić, ale słyszałem, że w jakimś tam MMA mam walczyć czy coś w tym stylu. Dzisiaj zadzwonili do mnie i… będzie się działo. Chciałbym na ring Zbigniewa Z. “mojego przyjaciela”. O Jezu! Ale bym walczył! Nawet bez rękawic”

Z tego komunikatu można się domyślić, że Stonoga wyzywa do walki… obecnego posła, ministra sprawiedliwości. Czegoś takiego jeszcze nie było! A Wy co sądzicie na ten temat?

Cała transmisja dostępna poniżej:

Gratuluję Karol Chojnacki Warszawa

Opublikowany przez Zbigniew Stonoga Środa, 6 listopada 2019