Wielka kasa w FAME MMA! Miliony przychodów już za rok 2018, a będzie jeszcze lepiej!

Foto: FAME MMA
Foto: FAME MMA

Właściciele organizacji FAME MMA doskonale wiedzieli kiedy i w jaki sposób wejść ze swoim produktem na polski rynek mieszanych sztuk walki. Organizacja, która produkuje walki youtuberów, celebrytów i patostreamerów zarobiła wielkie pieniądze już za 2018 rok, a w trwającym roku jej zyski na pewno się zwiększą!

Jak podaje portal wprost.pl, który dotarł do sprawozdań finansowych poznańskiej organizacji mieszanych sztuk walki, FAME MMA za cały 2018 rok zdążyło wypracować 3,6 mln zł przychodów, z czego grubo ponad pół miliona złotych stanowi sam zysk netto.

A przypominamy, że w 2018 roku FAME MMA dopiero zaczęło robić szum na polskiej scenie mieszanych sztuk walki. We wspomnianym roku, organizacja dowodzona przez Wojciecha Golę i Michała „Boxdela” Barona wyprodukowała dwie gale – FAME MMA 1: Boxdel vs. Guzik oraz FAME MMA 2: Rafonix vs. Magical.

W 2019 roku FAME MMA zdążyło pojawić się już trzykrotnie i to na znacznie większych obiektach, jak Atlas Arena w Łodzi czy Ergo Arena w Gdańsku, gdzie padł rekord frekwencyjny w historii istnienia FAME MMA.

Można więc śmiało założyć, że wyniki finansowe za rok 2019 będą dla FAME MMA znacznie lepsze.