MMA PLNajnowszeMarcin NajmanZbigniew Raubo szczerze o walce z Najmanem: Wiadomo, że bym wygrał! Nie zrobię mu tego!

Zbigniew Raubo szczerze o walce z Najmanem: Wiadomo, że bym wygrał! Nie zrobię mu tego!

Na kanale Artura Przybysza pojawiła się najnowsza rozmowa z trenerem Zbigniewem Raubo. Tematów nie brakowało! W pewnym momencie padło pytanie o potencjalną walkę z Marcinem Najmanem. Trener zapewnił, że takiej walki nie będzie, bowiem nie będzie tego robił ”El Testosteronowi”. Raubo jest przekonany, że pokonałby byłego pięściarza.

Najman

Najman swój najbliższy pojedynek stoczy już dziewiątego marca. Będzie miało to miejsce na gali Clout MMA 4 w Łodzi, gdy wysoko w karcie zmierzy się z Jackiem ”Muranem” Murańskim. Najman będzie szukał swojego pierwszego zwycięstwa w freakowej organizacji. Ostatnie dwa starcia zakończyły się przegraną Marcina poprzez dyskwalifikację.

O walce z Murańskim mówi się już od długiego czasu, a próbowało do tego doprowadzić parę organizacji. Walka odbędzie się na szalonych zasadach Dirty Street Boxing.

Zbigniew Raubo zabiera głos!

Zbigniew Raubo w rozmowie z Arturem Przybyszem wypowiedział się o potencjalnej walce z Marcinem Najmanem.

Mały walnie wielkiego, to się wtedy będzie cała z niego Częstochowa śmiała. A jak wielki walnie małego to cała Częstochowa ”co Ty dzieciaka pobiłeś”. Także ja mu nie mogę tego zrobić. Lubię Marcina, fajny, niech sobie tam robi, ale takiego pojedynku nie będzie. Wiadomo, że ja bym wygrał

Wspomniana wypowiedź:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis