MMA PLClout MMAZbigniew Boniek wypowiedział się o przegranej Najmana. ”El Testosteron” odpowiada!

Zbigniew Boniek wypowiedział się o przegranej Najmana. ”El Testosteron” odpowiada!

Marcin Najman podczas main eventu Clout MMA 1 stoczył swój następny pojedynek w freak fightach. ”El Testosteron” błyskawicznie przegrał w Warszawie z uznanym pięściarzem Andrzejem Fonfarą. Na przegraną częstochowianina postanowił zareagować legendarny Zbigniew Boniek. Długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź byłego pięściarza.

Najman

Zaskoczenia w walce wieczoru Clout MMA 1 nie było. Początek mógł zaszokować, bowiem Najman ruszył z szarżą cepów i jeden z nich doszedł do celu. Fonfara już czaił się na kontry, więc Najman nie zamierzał ryzykować i szybko poszedł po nogi. Na to był przygotowany Fonfara. Andrzej był z góry w parterze, a wtedy rozpuścił ręce. Po kolejnych uderzeniach sędzia wkroczył i przerwał walkę.

67-latek to bezwzględnie legenda polskiej piłki nożnej. Zbigniew jest byłym piłkarzem, trenerem, działaczem piłkarskim oraz biznesmenem. Boniek jest umieszczony na liście stu najlepszych piłkarzy w historii światowej piłki nożnej według FIFA.

Boniek komentuje, Najmana odpowiada!

Zbigniew Boniek zabrał głos na twitterze po gali Clout MMA 1. Legenda przy okazji wypowiedziała się występie Marcina Najmana.

No więc tak- @TomekHajto7 ambitnie, dobrze. Zabrakło doświadczenia , kondycji. Brawa dla przeciwnika👍 @MarcinNajman w swoim stylu, zaczął piorunująco i go piorun walnął. Szkoda, bo miał przeciwnika na miękko 👍👍 Ps. 👏👏 Fonfara

Długo nie było trzeba czekać na odpowiedź ”El Testosterona”.

Pójście po nogi w perspektywie po walce było błędem. Trzeba było kontynuować to co wychodziło, czyli mocne cepy.

Najman stoczył swój drugi pojedynek w 2023 roku. W pierwszym udanie się zrewanżował prezesowi Fight Exclusive Night – Pawłowi Jóźwiakowi.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis