MMA PLArtur SzpilkaZbigniew Boniek komentuje przegraną Szpilki: Zupełnie poważnie, nie może już walczyć…

Zbigniew Boniek komentuje przegraną Szpilki: Zupełnie poważnie, nie może już walczyć…

Zbigniew Boniek nie pierwszy raz postanowił w mediach społecznościowych zareagować po ważnej walce bokserskiej w Polsce. Tym razem były piłkarz nie pozostawił suchej nitki na.. Arturze Szpilce (24-5, 16 KO).

Szpilka

Dla wojownika z Wieliczki była to kolejna bolesna przegrana przez nokaut. ”Szpila” miał nadzieje, że po ważnym zwycięstwie zawalczy o pas mistrza świata w nowej kategorii wagowej. Te marzenia jednak w dniu dzisiejszym się skończyły…

Boniek komentuje przegraną Szpilki!

Zbigniew Boniek szybko na twitterze zareagował po przegranej Artura Szpilki (24-5, 16 KO). ”Szpila” miał świetny początek i zaryzykował – co nie było dobrym rozwiązaniem w starciu z mocno bijącym Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO).

Zupełnie szczerze…@szpilka niestety nie może już walczyć, a Różanski? Młotek ma, zobaczymy gdzie z nim dojedzie, zabrakło mi trochę pokory po walce z jego strony…

Zobacz także:

Isamu odchodzi z FAME MMA! Jest otwarty na walki m.in. dla FEN, ale wskazał warunki! Kto złoży propozycje?

Jedna z gwiazd największej na świecie organizacji freak fightowej – Isamu odchodzi z FAME MMA! Zawodnik, który stoczył dwie walki dla swarzędzkiej organizacji zapewnił w mediach społecznościowych, że już nigdy więcej nie zawalczy dla tego pracodawcy.

Marcin Naruszczka znokautował byłego zawodnika UFC. Zawalczy o pas z legendą czeskiego MMA!

Marcin Naruszczka odniósł cenne zwycięstwo na gali Okatgon 24 pokonując przed czasem Erica Spicely’ego, Polak zawalczy o pas wagi średniej z Karlosem Vemolą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis