MMA PLNajnowszeFAME MMAZawodowy i niepokonany pięściarz idzie do MMA! Chce rozwiązać konflikt z Adrianem Polakiem [WIDEO]

Zawodowy i niepokonany pięściarz idzie do MMA! Chce rozwiązać konflikt z Adrianem Polakiem [WIDEO]

Zawodowy i niepokonany pięściarz idzie do MMA! Wygląda na to, że będzie chciał rozwiązać konflikt z Adrianem “Polakiem” Poalńskim, w którym od dłuższego czasu widzi wroga.

Zawodowy i niepokonany pięściarz idzie do MMA

O którego pięściarza chodzi? Ano zainteresowanym jest Oskar Wierzejski, legitymujący się rekordem 8-0-1, choć jak sam przyznaje, ma nieskazitelny rekord w postaci 9 zwycięstw.

Wierzejski nie ukrywa, że jego wielkim wrogiem w świecie mieszanych sztuk walki jest Adrian Polański.

Zawodowy i niepokonany pięściarz idzie do MMA! Chce rozwiązać konflikt z Adrianem Polakiem

Już na gali FAME 20, kiedy to Polak przegrał swoje starcie ćwierćfinałowe w turnieju o dwa miliony złotych z Josefem Bratanem, Wierzejski sprowokował Polaka podaniem mu chusteczki na otarcie łez. Polański wówczas rzucił się na pięściarza.

Całą sytuację możecie zobaczyć poniżej:

Później sam Wierzejski na portalu X opublikował fragment wywiadu Polaka z Hubertem Mściwujewskim z portalu MMA Bądź Na Bieżąco, gdzie jego zdaniem Polański mocno mijał się z prawdą opisując tamtą sytuację z gali FAME 20. Ten fragment możecie zobaczyć -> TUTAJ.

Teraz natomiast dowiadujemy się, że Wierzejski łącznie z Grzegorzem Gancewskim znanym jako “Greg” dołączyli do grupy AniMMAls, gdzie będą skupiać się na swoich walkach w formule MMA:

Czy Waszym zdaniem dojdzie do walki Wierzejskiego z Polańskim czy Polak będzie uciekał od tego zestawienia?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis