MMA PLUFCZawodnik z urwanym uchem na UFC wydał oświadczenie. Jak się czuje?

Zawodnik z urwanym uchem na UFC wydał oświadczenie. Jak się czuje?

Foto: Screen

Ramiz Brahimaj, czyli zawodnik z urwanym uchem na ostatniej gali UFC wydał oświadczenie podsumowujące swój występ. Przypominamy, że Brahimaj przegrał pojedynek z Maxem Giffinem przez dramatyczną kontuzję ucha.

Sędzia przerwał pojedynek z jego udziałem w trzeciej rundzie, a kontuzję Brahimaja skomentował nawet prezes UFC Dana White:

Poniżej dodatkowo prezentujemy moment z przerwania tego pojedynku przez sędziego:

Zawodnik z urwanym uchem na UFC wydał oświadczenie. Jak się czuje?

Sam zawodnik wydał w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym zapewnia, że czuje się dobrze, a urwane ucho to jedynie kontuzja ciała, z którą każdy sobie z czasem poradzi:

“Cześć wszystkim! Nic mi nie jest! To tylko rana ciała. Na serio, to gratuluję mojemu przeciwnikowi za świetną walkę i jestem dumny, że mogłem z nim dzielić klatkę. Życzę mu powodzenia. W głębi duszy doceniam całe wsparcie, jakie otrzymałem od świata. Porażki nie są dla mnie czymś nowym, a jedynie czynią mnie mocniejszym. Kocham was wszystkich i do zobaczenia wkrótce! Allah jest wielki zawsze.”

Zobacz także:

Jon Jones cieszy się wygraną Teixeiry: Teraz nie będę musiał czytać, że…

Jon Jones cieszy się wygraną Glovera Teixeiry nad Thiago Santosem. “Bones”, który jest byłym mistrzem wagi półciężkiej ma swój własny, osobliwy powód, by świętować wygraną 40-latka nad jego byłym przeciwnikiem.

Mark Coleman miał zawał serca. Był pierwszym mistrzem wagi ciężkiej w historii UFC

Mark Coleman miał zawał serca. Legenda mieszanych sztuk walki i członek Galerii Sław UFC przebywa obecnie w szpitalu. O stanie zdrowia legendy MMA poinformowała w mediach społecznościowych jego córka.

Islam Makhachev kontuzjowany! Wypada z walki z RDA, która miała odbyć się w sobotę

Islam Makhachev kontuzjowany! Rosjanin, który jest typowany przez wielu na następcę Khabiba Nurmagomedovowa wypadł z walki wieczoru nadchodzącej, sobotniej gali UFC.