MMA PLJan BłachowiczJon Jones cieszy się wygraną Teixeiry: Teraz nie będę musiał czytać, że…

Jon Jones cieszy się wygraną Teixeiry: Teraz nie będę musiał czytać, że…

Foto: UFC.com

Jon Jones cieszy się wygraną Glovera Teixeiry nad Thiago Santosem. “Bones”, który jest byłym mistrzem wagi półciężkiej ma swój własny, osobliwy powód, by świętować wygraną 40-latka nad jego byłym przeciwnikiem.

Przypominamy, że Glover Teixeira poddał w trzeciej rundzie młodszego i faworyzowanego Thiago Santos. Było to w walce wieczoru minionej gali UFC on ESPN+40. Teixeira tym samym znalazł się bardzo blisko walki o pas mistrzowski wagi półciężkiej, który obecnie dzierży Polak – Jan Błachowicz.

Jon Jones cieszy się wygraną Teixeiry: Teraz nie będę musiał czytać, że…

Jon Jones, który przez lata był dominatorem wagi półciężkiej oglądał minioną walkę dwóch czołowych pretendentów tej kategorii wagowej. “Bones” cieszy się wygraną Teixeiry, bo teraz nie będzie musiał czytać tweetów o tym, że uciekł do wagi półciężkiej przed Santosem:

“Jestem zadowolony, że nie muszę czytać tweetów o tym, że uciekłem przed Santosem. Gdyby wygrał z Teixeirą, to wszyscy pisaliby te bzdury.”

Jon Jones w przeszłości walczył zarówno z Gloverem Teixeirą jak i z Thiago Santosem. Obu pokonał decyzją sędziów po pięciorundowych bojach, ale to starcie z Stanosem przyniosło sporo kontrowersji. Zdaniem wielu obserwatorów, to Brazylijczyk był lepszy w starciu z “Bonesem” i to właśnie jemu powinno się wówczas przyznać zwycięstwo.

Zobacz także:

Mark Coleman miał zawał serca. Był pierwszym mistrzem wagi ciężkiej w historii UFC

Mark Coleman miał zawał serca. Legenda mieszanych sztuk walki i członek Galerii Sław UFC przebywa obecnie w szpitalu. O stanie zdrowia legendy MMA poinformowała w mediach społecznościowych jego córka.

Islam Makhachev kontuzjowany! Wypada z walki z RDA, która miała odbyć się w sobotę

Islam Makhachev kontuzjowany! Rosjanin, który jest typowany przez wielu na następcę Khabiba Nurmagomedovowa wypadł z walki wieczoru nadchodzącej, sobotniej gali UFC.

Błachowicz komentuje zwycięstwo Teixeiry! To będzie następny pretendent?

Glover Teixeira ponownie zaskoczył. Nasz mistrz Jan Błachowicz skomentował występ Brazylijczyka w mediach społecznościowych.