MMA PLNajnowszeAlistair OvereemZawodnik FAME MMA na macie z… Alistairem Overeemem! Jak sobie radził? [WIDEO]

Zawodnik FAME MMA na macie z… Alistairem Overeemem! Jak sobie radził? [WIDEO]

Alistair Overeem pojawił się ponownie w Polsce, a dokładnie w klubie Uniq Fight Club. Z utytułowanym zawodnikiem MMA na macie spróbował swoich sił freak fighter – Marcin Dubiel. Nagranie pojawiło się na twitterze wspomnianego klubu.

Dubiel

W ostatnich dniach jeden z właścicieli KSW – Martin Lewandowski wyznał, że prowadzą mocne negocjacje z byłym zawodnikiem UFC (rozmowa z Sportowymi Faktami). Czy będzie hitowy transfer?

Jak nie dzisiaj się z nim spotkam, bo właśnie będę do niego dzwonił, to jutro mam jeszcze kolejne spotkanie. Rzeczywiście rozmawiamy o jakiejś potencjalnej jego walce. On gdzieś też widzi takie zwieńczenie swojej kariery w KSW. Rozmawiamy. Potężnych pieniędzy Alistair też oczekuje na jakichś spełnionych konkretnych warunkach (…)  To oczywiście wymaga bardzo dużej gali z Alistairem. Oceniamy trochę wewnętrznie potencjał, na ile Alistair jest w stanie poza takimi hardkorowymi fanami pobudzić zainteresowanie polskiego kibica.

Overeem w ostatnim starciu wrócił po latach do formuły K-1. Holender na gali Glory po mocnym pojedynku pokonał na punkty również legendarnego Badra Hari.

Zawodnik FAME MMA na macie z gwiazdą UFC!

Marcin Dubiel poczuł siłę weterana i legendy MMA – Alistaira Overeema. Jak sobie radził?

Zobaczcie w materiale poniżej:

https://twitter.com/FightUniq/status/1603759212760387584

Podopieczny Przemysława Szyszki w ostatnich starciach pokazywał się z naprawdę dobrej strony. Dubiel już w walce z Alberto Simao pokazał charakter i serce do walki. Marcin w ostatnich starciach przed czasem pokonał Kacpra Błońskiego oraz Mateusza Trąbkę.

Zobacz także:

Marcin Wrzosek chciałby zmierzyć się z Murańskim: Stwierdził, że ja atakuje jego tatę! Co wy na to?

Marcin Wrzosek w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco przyznał, że chciałby w niedalekiej przyszłości zmierzyć się z Mateuszem Murańskim. ”Polish Zombie” ma do wyjaśnienia z ”Muranem” pewną sytuację.

Sylwester Wardęga wyznał czego brakuje KSW: Czemu influencerzy są popularni w sieci?

Wczoraj odbyła się konferencja przed galą KSW 77. Podczas niej, Adam Soldaev poruszył ciekawą kwestię. Zaistniałą sytuację skomentował Sylwester Wardęga.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis