MMA PLNajnowszeFAME MMAZawodniczka KSW o sytuacji z konferencji przed FAME 21. Bardzo mocne słowa!

Zawodniczka KSW o sytuacji z konferencji przed FAME 21. Bardzo mocne słowa!

Zawodniczka Federacji KSW Wiktoria Czyżewska bardzo ostro wypowiedziała się o sytuacji z konferencji prasowej przed nadchodzącą galą FAME MMA 21. Czyżewska dostrzega bardzo poważne zagrożenie w postaci promowania wszelkich patologii.

FAME 21

Gala FAME MMA 21 odbędzie się już w sobotę 18 maja w gliwickiej PreZero Arenie. Walką wieczoru tego wydarzenia będzie pojedynek legendy pięściarstwa Tomasza Adamka z legendą youtube’a Patrykiem “Bandurą” Bandurskim.

Wczoraj natomiast odbyła się specjalna konferencja prasowa promująca to wydarzenie, na której to doszło do bardzo groźnej sytuacji.

Zawodniczka KSW o sytuacji z konferencji przed FAME 21. Bardzo mocne słowa o patologii!

Chodzi o sytuację, w którą zamieszani są Paweł Tyburski i Don Kasjo. Ten pierwszy zaatakował Życińskiego mikrofonem i rozciął mu głowę, czyniąc jego walkę z Alanem Kwiecińskim zagrożoną.

Sytuację tą w mocnych słowach skomentowała w swoich mediach społecznościowych Wiktoria Czyżewska. Zawodniczka KSW, zachęcająca polskiego giganta do zorganizowania walki kobiet na gali KSW Epic 2 przyznała, że freak fighty stają się siedliskiem promowania wszelkich patologii.

Wpis Czyżewskiej poniżej:

“FreakFighty powoli z niegroźnie zabawnego show stają się siedliskiem promowania wszelkich patologii. To przestaje już byc śmieszne. Z jednej strony rozumiem obecnych i byłych sportowców, którzy chcą tam dorobić. Ale teraz to oni pierwsi powinni pow. STOP”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis