MMA PLBoksZaskakująca sytuacja na ważeniu! Dymy, a następnie przytulasek! [WIDEO]

Zaskakująca sytuacja na ważeniu! Dymy, a następnie przytulasek! [WIDEO]

Już dzisiaj odbędzie się gala Tymex Boxing Night 18. Transmisja na żywo w TVP Sport. Na ceremonii ważenia doszło do niecodziennej sytuacji. Pięściarki postanowiły zażartować sobie z promotora boksu – Mariusza Grabowskiego.

Sidorenko

Walką wieczoru wydarzenia bokserskiego w Obornikach Wielkopolskich będzie starcie Roberta Parzęczewskiego (26-2, 16 KO) z niepokonanym dotąd Sahanem Aybay’ą (10-0, 8 KO). Dla reprezentanta Niemiec będzie to jeden z pierwszych dużych testów. ”Arab” zaś stoczy drugą walkę po ostatniej bolesnej przegranej. Mowa o nokaucie jaki zafundował mu doświadczony Sherzod Khusanov (22-3-1, 10 KO).

Pięściarki zażartowały z promotora!

Już dzisiaj w Obornikach Wielkopolskich dojdzie do walki o tytuł mistrzyni Europy wagi lekkiej. Aleksandra Sidorenko (9-0, 1 KO) zmierzy się z Jeleną Janicijević (3-1, 2 KO). 

Podczas face to face zrobiło się gorąco. Wydawało się, że będzie potrzebna ochrona, lub pomoc promotora, bo zaraz dojdzie do rękoczynów. Po chwili pięściarki pokazały Mariuszowi Grabowskiemu, że robią sobie żarty.

Cała sytuacja poniżej:

W studiu TVP Sport eksperci podsumowali ostatni start ”Saszy” – Piotr Jagiełło, Albert Sosnowski i Maciej Miszkiń. Była zgodność co do tego, że Sidorenko to najlepiej wyszkolona pięściarka walcząca w naszym kraju. Przypomnijmy, że 33 latka od dawna nawoływała do dużych starć polsko-polskich.

Gale Tymex Boxing Night 18 będzie można zobaczyć na żywo od godziny 19:50 w TVP Sport.

Zobacz także:

Zawodnik MMA Tomasz O. z zarzutem w sprawie oszustw podatkowych! Co wy na to?

Zawodnik MMA (nie wiemy czy już były, czy ciągle aktualny) Tomasz O. znany z występów dla największej organizacji MMA w kraju – Tomasz O. z zarzutem w sprawie oszustw podatkowych. O sprawie opinię publiczną poinformowało Radio Zet.

Wardęga poznał rywala na FAME 11! Jest już kompletna rozpiska wydarzenia! Widzieliście?

To już pewne! Sylwester Wardęga poznał rywala na galę FAME 11, która odbędzie się 2 października. Rywalem popularnego youtubera i przywódcy Watahy będzie inny youtuber i influenser, z którym był skonfliktowany.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis