MMA PLFAME MMAZałęcki ostro o Kwiecińskim: Jak go złapię to nagram jak przeprasza i wrzucę w internet! [WIDEO]

Załęcki ostro o Kwiecińskim: Jak go złapię to nagram jak przeprasza i wrzucę w internet! [WIDEO]

Denis “Bad Boy” Załęcki to znana wszystkim osoba. Dał nam się poznać w federacji Wotore, później zawitał w Gromdzie, a następnie sam utworzył swą federację – The War. Denis jest znany z tego, że nie przebiera w słowach i jak mu się coś nie podoba to otwarcie o tym mówi. Miał już jakieś tarcia z Normanem Parke, który zarzucał mu nadmiar sterydów. Jednak tam dało się wyczuć wytonowanie i zwykłą chęć sprawdzenia się. W sprawie z Alanem jest inaczej. Gołym okiem widoczny jest konflikt i realna nienawiść.

Załęcki

Alan Kwieciński to również osoba, która nie przebiera w słowach. Miał walki w stricte sportowych federacjach, jak i tych bardziej rozrywkowych. Kwieciński ostatnio konfliktował się z wieloma osobami. Miał utarczki liryczne z Marcinem Różalskim, Czarkiem Oleksiejczukiem, a z Ferrarim nie tylko liryczne, bo również fizyczne.

Konflikt Denisa z Alanem.

Konflikt obu Panów już się ciągnie od jakiegoś okresu czasu i przy okazji konferencji prasowej The War temat został odnowiony. Michał Cichy miał okazję przeprowadzić wywiad z włodarzem – Denisem Załęckim i zapytał o Alana Kwiecińskiego, który znowu nieprzychylnie się wypowiadał na temat Denisa. Denisa odpowiedź brzmiała następująco:

– Mówił niedawno, że mógłby śmiało do mnie wyjść. Zobaczymy. Często teraz bywam w Warszawie, jak go złapię to go nagram i wrzucę w internet, jak przeprasza znowu. Z takimi ped***mi to ja się nie będę bił. Wolę go spotkać i go nauczę pokory. A jak go spotkam to nagram przy okazji. Także wszyscy zobaczą jaki to jest charakterniak.

– To widzę, że konflikt jest gruby już? – Dziennikarz kontynuując.

– No gruby, bo nie szanuje ludzi. Źle trafił, bo ja nie zapominam. Jestem osobą mściwą i nie lubię jak ktoś się tak pruje w internecie, a nic sobą nie reprezentuje. Zwykły c**j do szczania. Potrafi tylko ćpać i imprezować. On się nawet bić nie potrafi.

Jak widać konflikt trwa w najlepsze i nie zapowiada się na koniec. Czy do zwieńczenia konfliktu dojdzie w klatce? Czy może za kulisami, to pytanie pozostawiam wam. Całość wywiadu z Denisem:

Zobacz także:

Co za walka! Świetne widowisko. A wam jak się podobało?

Max Holloway (23-6) na pełnym dystansie pokonał Yaira Rodrigueza (13-3, 1 N/C) w walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 55.

Wow! Dziennikarz Kanału Sportowego – Maciej Turki otwarty na walkę w Fame. Oglądalibyście?

O potencjalnej walce w FAME MMA, Maciej Turski opowiedział przy okazji ostatniego Hejt Parku na Kanale Sportowym, gdzie gościł gwiazdora FAME MMA – Krychę UFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis