MMA PLDenis LabrygaZałęcki mocno o Labrydze: Parę rzeczy wyszło na jaw, a to tylko wierzchołek góry lodowej!

Załęcki mocno o Labrydze: Parę rzeczy wyszło na jaw, a to tylko wierzchołek góry lodowej!

Denis Załęcki w mediach społecznościowych wypowiedział się o zamieszaniu, które powstało przy jego zestawieniu z Danielem Omielańczukiem. Przy okazji ”Bad Boy” mocno wypowiedział się o Denisie Labrydze. Załęcki zapewnił, że nie da mu walki w formule MMA. O takim potencjalnym zestawieniu mówi się od jakiegoś czasu, więc niewykluczone, że w końcu do niego dojdzie.

Załęcki

Czy walka Denis Załęcki kontra Denis Labryga dojdzie już na gali Clout MMA 2? Tego nie możemy wykluczyć, bowiem jest problem z dograniem walki ”Bad Boya” z byłym zawodnikiem KSW i UFC.

Labryga w ostatniej walce wystąpił na Clout MMA 1, gdzie w formule K-1 zmierzył się z Dawidem Załęckim. ”Crazy”, który przez wielu był spisywany na starty ponownie pokazał, że jest zawodnikiem, który wyzwań się nie boi i stawia naprawdę wysoko poprzeczkę. Ostatecznie Dawid ze względu na duże rozcięcie nie został dopuszczony do drugiej odsłony.

Załęcki mocno o Labrydze!

Denis Załęcki zabrał głos w sprawie zamieszania jakie powstało przy jego zestawieniu z Danielem Omielańczukiem. ”Bad Boy” postanowił również wypowiedzieć się o Denisie Labrydze.

Labryga teraz siedzi cicho, bo parę rzeczy wyszło na jaw, a to tylko wierzchołek góry lodowej. Nawet żal mi go cisnąć, ale tak jak walki nie chciał mi dać póki nie zrobię formy, tak ja mu nie dam w MMA nigdy, bo ma dziwne upodobania. Sami się wyjaśniają, ja tylko posiedzę i poczekam.

”Bad Boy” wraca po operacji i zamierza udowodnić wszystkim, że posiada duży potencjał oraz umiejętności. Załęcki będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatnich przegranych.

Załęcki to jeden z czołowych freak-fighterów w naszym kraju. Przegrał trzy ostatnie starcia, ale mierzył się z czołowymi zawodnikami – m.in. z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem i Arturem Szpilką.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis