MMA PLNajnowszeFAME MMAZałamany Malczyński po przegranej w turnieju kończy karierę [WIDEO]

Załamany Malczyński po przegranej w turnieju kończy karierę [WIDEO]

Dawid Malczyński zakończył karierę po tym, jak przegrał w półfinale z Josefem Bratanem.

Dawid Malczyński zakończył karierę

Dawid Malczyński budował organizację FAME, był pierwszym mistrzem w historii federacji. Po kilku latach uznał, że to już nie jego bajka, i zawiesił rękawice na kołku, żegnając się z widzami na jubileuszowym wydarzeniu FAME 20.

Malczyński swój ostatni taniec przypieczętował zwycięstwem nad „Filipkiem”, co zapewniło mu udział w półfinale, w którym stanął w bitewne tany z Josefem Bratanem.

Dawid musiał uznać wyższość Bratana, który na sekundy przed końcem, zdołał posadzić byłego mistrza FAME na deski. Starcie było szalenie wyrównane, natomiast jeden cios zaważył o tym, czyja ręka powędrowała w górę.

ZOBACZ TAKŻE: FAME MMA 20: Wiewiór pokonał Bratana i wygrał turniej! Zgarnął OGROMNĄ kasę!

26-latek w klatce ogłosił, iż kończy karierę. W wywiadzie udzielonym dla naszego portalu wyjaśnił, dlaczego podjął taką decyzję.

FAME na zawsze w moim sercu. Kawał historii. Pierwszy mistrz. Ale już tak… stypiarz, jestem za stary na to. Już mi się nie chcę. Nie zarabiam na tyle dużo, żeby mi się to opłacało. Zrobię ten sam hajs z innych działalności. Chciałbym już założyć rodzinę. Dorosłem. Nie chce mi się wyzywać, a nie będę brał walk bez konfliktów. Tak będzie lepiej dla wszystkich. Dziękuję wszystkim! Trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny.

To tylko krótki fragment z całego wywiadu, który znajdziecie na naszym kanale YouTube – MMAPLtv.

Cały wywiad poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis