MMA PLNajnowszeCiekawostkiZabójca pasierbicy zawodnika UFC oskarżony o trzy morderstwa. Grozi mu kara śmierci

Zabójca pasierbicy zawodnika UFC oskarżony o trzy morderstwa. Grozi mu kara śmierci

Zabójca 19-letniej Aniah Blanchard, pasierbicy zawodnika UFC Walta Harrisa został oskarżony o trzy morderstwa. Grozi mu najsurowszy wymiar kary w Stanach Zjednoczonych, jakim jest kara śmierci.

Zabójca pasierbicy zawodnika UFC

32-letni Ibraheem Yazeed (jego wizerunek publikujemy poniżej), który został aresztowany w listopadzie 2019 roku usłyszał zarzuty o trzy morderstwa, których miał się dopuścić.

O sprawie poinformował portal AL.com, a potem informacje zamieszczone przez to medium potwierdził prokurator generalny Alabamy Steve Marshall.

Zabójca pasierbicy zawodnika UFC oskarżony o trzy morderstwa. Grozi mu kara śmierci

Yazeed ma być odpowiedzialny za trzy morderstwa – jedno podczas porwania człowieka, drugie podczas kradzieży, a trzecie podczas jazdy samochodem. 32-latkowi grozi kara śmierci lub dożywocie bez prawa ubiegania się o zwolnienie warunkowe.

Yazeed w 2019 roku uprowadził także pasierbicę zawodnika UFC. Było to 23 października tamtego roku, kiedy to Aniah Blanchard wyszła do sklepu spożywczego w Auburn w stanie Alabama. Z tego sklepu nigdy nie wróciła. Uprowadzić, a potem zamordować 19-latkę miał właśnie 32-letni Yazeed. Wina mężczyzna raczej jest niekwestionowana, bowiem w porzuconym samochodzie Blanchard znaleziono jego odciski palców oraz mnóstwo krwi 19-letniej dziewczyny. Zwłoki kobiety odnaleziono natomiast miesiąc po zaginięciu, na zalesionym terenie w hrabstwie Macon.

Za tym morderstwem ma stać właśnie 32-letni Yazeed.

Wizerunek Ibrageema Yazeeda:

Zobacz także:

Odpowiedź na protest złożony po walce Toma Breese’a z Pawłem Pawlakiem na gali KSW 76

Po gali KSW 76, która odbyła się 12 listopada 2022 roku w Grodzisku Mazowieckim, wpłynął protest złożony przez sztab Toma Breese’a dotyczący zakończenia walki Anglika z Pawłem Pawlakiem i możliwości zakończenia pojedynku przez nielegalne uderzenia w tył głowy.

KSW: Artur Szpilka jest już po operacji! Kiedy powrót do klatki?

Wczoraj pojawiły się złe informacje. Artur Szpilka (2-0) ze względu na kontuzje nie jest w stanie wystąpić dwudziestego pierwszego stycznia na gali XTB KSW 78 w Szczecinie. Nie wiemy czy w tej sytuacji jego starcie z utytułowanym kick-boxerem Arkadiuszem Wrzoskiem zostaje przełożone w czasie. Popularny ”Szpila” musiał poddać się operacji.

Pierwszy wywiad z Murańskim w szpitalu! ”Muran” komentuje słowa Żołnierza Legii Cudzoziemskiej!

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem skomentował ostatnie słowa Żołnierza Legii Cudzoziemskiej. ”Muran” zapewnia, że nigdy nie robił nic pod przymusem i, kiedy uzna to za stosowne, to przedstawi publicznie swoją historię.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis