MMA PLNajnowszeFAME MMAZ FAME do UFC. Klaudia Syguła zawalczy w Contender Series!

Z FAME do UFC. Klaudia Syguła zawalczy w Contender Series!

Chociaż brzmi to absurdalnie, dla Klaudii Syguły walka w FAME może być trampoliną do UFC.

Klaudia Syguła zawalczy w Contender Series

Gdy tylko gruchnęła informacja o tym, że debiut w organizacji FAME odnotuje Klaudia Syguła, sporo osób zaczęło zastanawiać się, po co tak utalentowana zawodniczka pcha się do „cyrku”.

Okazuje się jednak, iż 25-latka wiedziała, co robi, podpisując kontrakt z FAME. Klaudia Syguła zdradziła coś bardzo ciekawego w najnowszym wywiadzie, jakiego udzieliła Hubertowi Mściwujewskiemu.

Syguła wyjaśniła także, dlaczego skorzystała z propozycji FAME. Otóż Klaudia nie mogła wziąć pojedynku dla innej organizacji, ponieważ czeka ją walka w Dana White’s Contender Series, wobec czego nie chciała zbytnio ryzykować, np. przegraną.

Oznacza to, że Syguła stanie przed szansą na zostanie czwartą Polką, która będzie reprezentować nasze barwy w największej organizacji MMA na świecie.

ZOBACZ TAKŻE: Strike King 2: Karta walk pełna! Zobacz, kto walczy na nadchodzącej gali!

Klaudia Syguła zadebiutuje podczas gali FAME 21, która 18 maja odbędzie się w PreZero Arena Gliwicie. Jej przeciwniczką będzie Ewa Piątkowska, czyli najbardziej utytułowana polska bokserka w historii. Starcie zostało zakontraktowane na mieszanych zasadach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis