MMA PLBoksYoutuber Jake Paul zarobi więcej niż Ben Askren czy Frank Mir! Opublikowano listę płac sobotniej gali bokserskiej!

Youtuber Jake Paul zarobi więcej niż Ben Askren czy Frank Mir! Opublikowano listę płac sobotniej gali bokserskiej!

Popularny youtuber Jake Paul za najbliższą walkę bokserską zarobi więcej niż gwiazdy MMA Ben Askren czy Frank Mir! Paul zmierzy się w walce wieczoru sobotniej gali bokserskiej z byłym mistrzem Bellatora i One Championship – Benem Askrenem.

Youtuber chce udowodnić, że nie tylko profesjonaliści mogą rywalizować z zawodnikami MMA w szermierce na pięści. Trzeba jednak zaznaczyć, że do walki bokserskiej wyjdzie z nim jeden z najsłabszych bokserów w historii UFC.

Youtuber Jake Paul zarobi więcej niż Ben Askren czy Frank Mir! Opublikowano listę płac sobotniej gali bokserskiej!

Portal MMAfighting.com opublikował listę wypłat dla zawodników, którzy wezmą udział w sobotniej imprezie. Co ciekawe, liderem listy płac jest Jake Paul, który ze sportami walki ma mniej wspólnego niż jego przeciwnik czy były dwukrotny mistrz wagi ciężkiej Frank Mir.

PRZYPOMINAMY, ŻE TRANSMISJA TEJ GALI DOSTĘPNA BĘDZIE NA ANTENIE TVP SPORT!

Poniżej opublikowane zarobki dla uczestników sobotniej imprezy:

Ben Askren $500,000
Jake Paul $690,000

Ivan Redkach $250,000
Regis Prograis $850,000

Frank Mir $350,000
Steve Cunningham $150,000

Reykon $80,000
Joe Fournier $220,000

Zobacz także:

Mateusz Gamrot o walce z Don Kasjo: Dla mnie to nie problem uderzyć kolejnego leszcza w łeb

Zawodnik UFC Mateusz Gamrot był gościem dzisiejszego magazynu Hejt Park na Kanale Sportowym, gdzie wypowiedział się o potencjalnej walce bokserskiej z Don Kasjo.

Jan Błachowicz vs. Glover Teixeira na UFC 266

Wiadomo już kiedy Jan Błachowicz (28-8) po raz drugi będzie bronił pasa wagi półciężkiej. Polak wystąpi 4 września na gali UFC 266. Jego przeciwnikiem będzie zaś pretendent numer jeden w dywizji do 205 funtów – Glover Teixeira (32-7).

KSW: Organizacja szykuje hitową walkę? Juras kontra Pudzianowski to możliwe zestawienie!

Te starcie wzbudzi duże zainteresowanie, ale i pewne zaskoczenie. Jak donosi na twitterze MMAPudelek największa organizacja w naszym kraju szykuje zestawienie pomiędzy Łukaszem Jurkowskim (17-11), a Mariuszem Pudzianowskim (14-7). Do starcia miałoby dojść na początku czerwca.