MMA PLNajnowszeKSWXTB KSW 89: Bartosiński i Pawlak łapią stopa do Gliwic. Kierowca kazał im zapiąć pasy [WIDEO]

XTB KSW 89: Bartosiński i Pawlak łapią stopa do Gliwic. Kierowca kazał im zapiąć pasy [WIDEO]

Już można zacząć głośno odliczać dni do nadchodzącej gali XTB KSW 89, na której zobaczymy aż dwie walki o mistrzowskie pasy. A można zacząć to odliczanie, zwłaszcza, że Adrian Bartosiński i Paweł Pawlak łapią właśnie stopa, który zawiezie ich do Gliwic. Zabawne wideo pojawiło się w mediach społecznościowych.

Bartosiński i Pawlak łapią stopa do Gliwic

Adrian Bartosiński na gali XTB KSW 89 stanie do obrony mistrzowskiego pasa wagi półśredniej. Jego przeciwnikiem będzie podwójny mistrz KSW – Salahdine Parnasse, który po zdobyciu złota w kategorii piórkowej i lekkiej, teraz będzie chciał zwojować trzecią dywizję wagową.

Paweł Pawlak natomiast w co-main evencie gali zmierzy się z absolutną legendą polskiego MMA – Michałem Materlą. Starcie to będzie miało status pojedynku mistrzowskiego o pas wagi średniej, który aktualnie dzierży Pawlak.

Gala XTB KSW 89 odbędzie się już 16 grudnia w Arenie Gliwice.

XTB KSW 89: Bartosiński i Pawlak łapią stopa do Gliwic

Adrian Bartosiński i Paweł Pawlak – do spółki z Bartłomiejem Gładkowiczem – tworzą zabawną grupę mogącą uchodzić za najbardziej wyluzowanych zawodników mieszanych sztuk walki w Polsce.

Wideo, które właśnie udostępnili w swoich mediach społecznościowych niejako to potwierdza. Widzimy na nim jak mistrzowie KSW łapią stopa i “okazją” wyruszają do Gliwic, gdzie już 16 grudnia będą bronić swoich tytułów mistrzowskich.

Sprawdźcie sami jak wyszło wideo przygotowane przez mistrzów KSW i mistrzów rozbawiania fanów mieszanych sztuk walki w Polsce:

Coraz bliżej wyjazdu do Gliwic 😃😄😄😄2 tygodnie do waleczki 🙂🙂😃😃 KSW

Posted by Pawel Pawlak on Friday, December 1, 2023
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis