MMA PLNajnowszeKSWXTB KSW 78: Poznaliśmy rywala Michała Materli! W Szczecinie dojdzie do rewanżu!

XTB KSW 78: Poznaliśmy rywala Michała Materli! W Szczecinie dojdzie do rewanżu!

21 stycznia w Szczecinie odbędzie się gala XTB KSW 78, a teraz poznaliśmy jedną z głównych walk. Michał Materla (31-9) przed własną publicznością ponownie zmierzy się z Kendallem Grove (24-18). Warto przypomnieć, że nie tak dawno Hawajczyk w mediach społecznościowych nawoływał do rewanżu.

Materla

Były mistrz KSW w wadze średniej będzie chciał wróci na odpowiednie tory po ostatniej przegranej przez nokaut z Mariuszem Pudzianowskim. Do wspomnianej walki doszło w maju na gali KSW 70 w Łodzi.

Na tej samej gali dojdzie do równie mocnego starcia w wadze średniej. Tomasz Romanowski (17-8) przed własną publicznością zmierzy się z świetnym kick-boxerem – Radosławem Paczuskim (5-0). Trzeba przyznać, że ”Tommy” jest już blisko walki o tytuł mistrzowski.

Dojdzie do rewanżu!

Michał Materla (31-9) podczas gali XTB KSW 78 w Szczecinie ponownie zmierzy się z Kendallem Grove (24-18).

Na stronie ebilet.pl pojawiła się grafika promująca galę w Szczecinie, ale to nie koniec, bowiem pojawił się tam również rywal… Michała Materli!

39-latek swoje ostatnie starcia toczył na gołe pięści w organizacji Bare Knuckle Fighting Championship. 

Do ich pierwszego starcia doszło w 2013 roku na gali KSW 23. ”Cipao” po dogrywce pokonał weterana jednogłośną decyzją sędziów. Pojedynek dostarczył kibicom mnóstwo emocji. To był jedna z najtrudniejszych walk w karierze naszego reprezentanta.

Cały pojedynek możecie zobaczyć poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=FxhQTSwpebA

Zobacz także:

Marcin Wrzosek chciałby zmierzyć się z Murańskim: Stwierdził, że ja atakuje jego tatę! Co wy na to?

Marcin Wrzosek w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco przyznał, że chciałby w niedalekiej przyszłości zmierzyć się z Mateuszem Murańskim. ”Polish Zombie” ma do wyjaśnienia z ”Muranem” pewną sytuację.

Sylwester Wardęga wyznał czego brakuje KSW: Czemu influencerzy są popularni w sieci?

Wczoraj odbyła się konferencja przed galą KSW 77. Podczas niej, Adam Soldaev poruszył ciekawą kwestię. Zaistniałą sytuację skomentował Sylwester Wardęga.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis