MMA PLNajnowszeBorys MańkowskiXTB KSW 78: Mistrz Babilon MMA nowym nabytkiem organizacji! Do klatki wraca Borys Mańkowski!

XTB KSW 78: Mistrz Babilon MMA nowym nabytkiem organizacji! Do klatki wraca Borys Mańkowski!

Podczas wczorajszej XTB KSW 77 w Gliwicach doszło do innych ważnych ogłoszeń odnośnie kolejnego eventu w Szczecinie. Dokładnie 21 stycznia odbędzie się gala XTB KSW 78, a w walce wieczoru Michał Materla ponownie zmierzy się z Kendallem Grove. To nie koniec ogłoszeń, bowiem już w tym momencie poznaliśmy nowy nabytek największej organizacji w naszym kraju.

Mańkowski

Został nim Łukasz Sudolski (10-0), który na najbliższej gali zawalczy przed własną publicznością. Podopieczny Piotra Bagińskiego znany jest przede wszystkim jako mistrz organizacji Babilon MMA. ”Pcheła” pod koniec września 2021 próbował dostać się do UFC poprzez Contender Series. Sudolski przegrał wtedy przed czasem z Ihorem Potierią.

Od tego czasu Sudolski odnotował dwa zwycięstwa. Łukasz niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Michała Pasternaka, a przed czasem odprawił Edersona Cristiana Macedo z Brazylii.

Mańkowski wraca do klatki!

Podczas XTB KSW 78 w Szczecinie swój kolejny pojedynek w organizacji stoczy były mistrz – Borys Mańkowski (22-10-1). Już niebawem poznamy przeciwnika ”Tasmańskiego Diabła”.

33-latek będzie chciał wrócić na odpowiednie tory. Mańkowski przegrał ostatnie dwie walki. Reprezentant Czerwonego Smoka po czterech zwycięstwach z rzędu dostał szansę mistrzowską i trzeba przyznać, że Borys zapewnił mistrzowi ciężką przeprawę. Mańkowski ostatecznie po 5-rundach musiał uznać wyższość Mariana Ziółkowskiego.

Borys ostatni pojedynek odnotował w czerwcu tego roku w Toruniu. Tutaj również były wielkie emocje. Mańkowski przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Danielem Torresem.

Zobacz także:

Marcin Wrzosek chciałby zmierzyć się z Murańskim: Stwierdził, że ja atakuje jego tatę! Co wy na to?

Marcin Wrzosek w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco przyznał, że chciałby w niedalekiej przyszłości zmierzyć się z Mateuszem Murańskim. ”Polish Zombie” ma do wyjaśnienia z ”Muranem” pewną sytuację.

Sylwester Wardęga wyznał czego brakuje KSW: Czemu influencerzy są popularni w sieci?

Wczoraj odbyła się konferencja przed galą KSW 77. Podczas niej, Adam Soldaev poruszył ciekawą kwestię. Zaistniałą sytuację skomentował Sylwester Wardęga.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis