MMA PLNajnowszeKSWXTB KSW 77: Wiktoria Czyżewska demoluję Ukrainkę już w 1. rundzie! [WIDEO]

XTB KSW 77: Wiktoria Czyżewska demoluję Ukrainkę już w 1. rundzie! [WIDEO]

Wiktoria Czyżewska (2-0) w świetnym stylu debiutuje w największej organizacji w naszym kraju. Wiktoria już w pierwszej odsłonie zdemolowała Ukrainkę – Aleksandrę Karaevą (2-1).

Czyżewska

Wiktoria przede wszystkim ma za sobą duże doświadczenie amatorskie, gdzie odnotowała ważne sukcesy. Wywalczyła tytuł mistrzyni Polski i Europy w amatorskiej lidze MMA. Czyżewska to również mistrzyni Polski w kickboxingu oraz złota medalistka mistrzostw Polski ADCC. Swój zawodowy debiut odnotowała pod koniec października, gdy w 21-sekund odprawiła Wiktorię Domżalską.

Ukrainka w profesjonalnych bojach zadebiutowała w zeszłym roku. Do tej pory wygrała dwie walki i obie zakończyła przez nokaut. Aleksandra ma również na swoim koncie starcia amatorskie. W tym roku zanotowała bardzo udany występ podczas mistrzostw Europy organizacja GAMMA, gdzie wywalczyła złoty medal w dwóch formułach.

Szybka robota!

Od początku było widać dużą różnice jeśli chodzi o umiejętności w stójce. Czyżewska nie zamierzała czekać i od początku pracowała ciosami – głównie prostymi, które ciągle dochodził do celu. Po ponad minucie Ukrainka już ciężko znosiła uderzenia. Kolejna seria przy siatce i jesteśmy po walce.

Zobacz także:

Marcin Wrzosek chciałby zmierzyć się z Murańskim: Stwierdził, że ja atakuje jego tatę! Co wy na to?

Marcin Wrzosek w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco przyznał, że chciałby w niedalekiej przyszłości zmierzyć się z Mateuszem Murańskim. ”Polish Zombie” ma do wyjaśnienia z ”Muranem” pewną sytuację.

Sylwester Wardęga wyznał czego brakuje KSW: Czemu influencerzy są popularni w sieci?

Wczoraj odbyła się konferencja przed galą KSW 77. Podczas niej, Adam Soldaev poruszył ciekawą kwestię. Zaistniałą sytuację skomentował Sylwester Wardęga.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis