MMA PLNajnowszeKSWXTB KSW 77: Shamad Erzanukaev udowadnia swój potencjał! Jest skończenie! [WIDEO]

XTB KSW 77: Shamad Erzanukaev udowadnia swój potencjał! Jest skończenie! [WIDEO]

Druga walka i już nie brakuje emocji! Shamad Erzanukaev (2-0) w drugiej odsłonie znalazł sposób na poddanie Carla McNally (2-1).

Shamad

Shamad Erzanukaev zadebiutował w zawodowym MMA w grudniu zeszłego roku na gali KSW 65. Trenujący na co dzień w WCA Fight Team zawodnik zmierzył się z Bartoszem Rewerą i pokonał go na punkty. 21-latek przez wielu uważany jest za spory talent w polskim MMA ma za sobą bogatą karierę amatorską i sporo występów na mniejszych wydarzeniach w naszym kraju. Przed wejściem do KSW Erzanukaev zwyciężał między innymi na galach Armia Fight Night, TFL czy Slava Republic.

Carl McNally po raz pierwszy wszedł do okrągłej klatki w sierpniu tego roku. Na gali KSW 73 starł się z Miłoszem Melchertem i poddał go efektownie już w pierwszej rundzie walki. Było to drugie zawodowe zwycięstwo Irlandczyka i druga wygrana przez poddanie. Carl jednak już wcześniej notował podobne zwycięstwa w amatorskim MMA, w którym zwrócił na siebie uwagę efektownym stylem walki. ”Król Carlos” przez lata zbierał doświadczenie na amatorskich matach, gdzie zdobył między innymi brązowy medal Mistrzostw Świata IMMAF 2015.

Świetna postawa Erzanukaeva!

Mocne tempo od samego początku. McNally polował wysokim kopnięciem i ciosami na tułów. Erzanukaev odpowiadał niskimi kopnięciami – co robiło wrażenie na przeciwniku. Irlandczyk spychał rywala pod siatkę, a tam przez moment próbował zaskoczyć duszeniem, ale nie było to blisko celu. Było obalenie – Shamad też był zza plecami rywala. W końcówce widzieliśmy przytoczenia z obu stron.

Irlandczyk od początku napierał i szukał uderzeń na korpus. Erzanukaev zdobył obalenie i dość szybko zyskał dominujące pozycje. Podopieczny Arbi Shamaeva i Anzora Azhieva już dominował! Dużo ciosów w dosiadzie i zza plecami. Ostatecznie kolejna próba duszenia i mamy skończenie!

Zobacz także:

Marcin Wrzosek chciałby zmierzyć się z Murańskim: Stwierdził, że ja atakuje jego tatę! Co wy na to?

Marcin Wrzosek w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco przyznał, że chciałby w niedalekiej przyszłości zmierzyć się z Mateuszem Murańskim. ”Polish Zombie” ma do wyjaśnienia z ”Muranem” pewną sytuację.

Sylwester Wardęga wyznał czego brakuje KSW: Czemu influencerzy są popularni w sieci?

Wczoraj odbyła się konferencja przed galą KSW 77. Podczas niej, Adam Soldaev poruszył ciekawą kwestię. Zaistniałą sytuację skomentował Sylwester Wardęga.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis