MMA PLNajnowszeKSWXTB KSW 77: Michał Domin dominował i ostatecznie w 3. rundzie poddał Likusa! [WIDEO]

XTB KSW 77: Michał Domin dominował i ostatecznie w 3. rundzie poddał Likusa! [WIDEO]

Michał Domin (5-3) popisał się świetnym skończeniem. Ostatecznie w trzeciej odsłonie poddał Patryka Likusa (2-2).

Domin

W debiucie zawodnik z Jastrzębia Zdroju musiał uznać wyższość Roberta Ruchały, ale już w drugim starciu to on wychodził z klatki z ręką uniesioną w geście zwycięstwa, kiedy to po ciekawym starciu pokonał Szymona Karolczyka. Michał ostatni raz walczył w marcu tego roku. Na gali KSW 68 przegrał z Patrykiem Kaczmarczykiem. Reprezentant Inżbud Rybnik Octagon Żory w zawodowej karierze stoczył siedem pojedynków, z których trzy wygrał przed czasem.

20-letni Patryk Likus na zawodową drogę przez świat MMA wkroczył w roku 2021, kiedy to na gali KSW 59 pokonał innego obiecującego zawodnika młodego pokolenia, Cypriana Wieczorka. W drugim boju reprezentant kluby MMATadores znokautował w pięknym stylu Piotra Olszynkę. Akcja ta została wyróżniona bonusem za najlepsze skończenie wieczoru gali KSW 65 oraz otrzymała statuetkę Heraklesa za najlepszy nokaut 2021 roku w polskim MMA. Patryk ostatni raz walczył w sierpniu tego roku. Na gali KSW 73 stanął do boju z Pascalem Hintzenem i musiał po raz pierwszy w zawodowej karierze przełknąć gorycz porażki.

Domin poddaje Likusa!

Domin od początku narzucił presję na przeciwniku. Likus początkowo dobrze się bronił, ale później było zdecydowanie gorzej. Domin trafiał i wstrząsnął dwukrotnie przeciwnikiem. Patryk dostał już w tej rundzie parę ostrzeżeń. Michał na koniec zdobył jeszcze obalenie.

Michał trafiał ciosami i dokładał kopnięcia na tułów. Domin zdobył sprowadzenie i przez dłuższy czas kontrolował walkę z góry. Patryk próbował zaskoczyć próbami poddania, ale nie było nawet przez moment blisko. Blisko zaś było, gdy Domin złapał duszenie trójkątne rękoma. Likus pokazał charakter i przetrwał bardzo ciężkie chwile. W końcówce Likus jeszcze zaatakował obrotowym łokciem.

Domin w stójce dominował. Było więcej akcji i przede wszystkim był celny w swoich akcjach. Likus próbował jeszcze zaskoczyć bacfistem, ale to było za mało. Patryk szukał sprowadzenia,ale sam wylądował na plecach. Michał przez dłuższy czas kontrolował rywala. Likus przetoczył rywala, ale szybko rywal złapał go w pułapkę. Duszenie trójkątne nogami i mamy kolejne skończenie w Gliwicach!

Zobacz także:

Marcin Wrzosek chciałby zmierzyć się z Murańskim: Stwierdził, że ja atakuje jego tatę! Co wy na to?

Marcin Wrzosek w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco przyznał, że chciałby w niedalekiej przyszłości zmierzyć się z Mateuszem Murańskim. ”Polish Zombie” ma do wyjaśnienia z ”Muranem” pewną sytuację.

Sylwester Wardęga wyznał czego brakuje KSW: Czemu influencerzy są popularni w sieci?

Wczoraj odbyła się konferencja przed galą KSW 77. Podczas niej, Adam Soldaev poruszył ciekawą kwestię. Zaistniałą sytuację skomentował Sylwester Wardęga.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis