MMA PLNajnowszeKSWXTB KSW 77: Mamed znokautował Pudziana! Rzucił nim już w pierwszej rundzie!

XTB KSW 77: Mamed znokautował Pudziana! Rzucił nim już w pierwszej rundzie!

Za nami walka wieczoru gali XTB KSW 77, która dzisiaj odbyła się w Arenie Gliwice. W najważniejszym pojedynku tego wieczoru zmierzyli się dwie legendy mieszanych sztuk walki w Polsce – Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski.

ksw 77 Mamed znokautował Pudziana

Głośne medialne starcie przykuło uwagę ogromnej rzeszy kibiców, którzy podzielili się mniej więcej po równo w typowaniu faworyta w tej konfrontacji.

W walkę dobrze wszedł Khalidov. Najpierw zaczął tańczyć na nogach, potem Pudzianowski widząc pewnego siebie Mameda, ruszył po obalenie, ale Khalidov nie dał się przygnieść cięższemu rywalowi. Zamiast tego… sam rzucił Pudzianem! W pewnym momencie złapał Pudzianowskiego, wyniósł go i obalił!

Potem zdobył pozycję dominującą i zasypał Pudzianowskiego gradem ciosów. Sędzia pojedynku widząc co się dzieje i wiedząc, że Mariusz Pudzianowski oddał kompletnie pozycję musiał go przerwać.

Starcie to trwało nieco ponad półtorej minuty. Ostatecznie Mamed Khalidov wygrał walkę legend na XTB KSW 77 i wygrał ją w fenomenalnym stylu!

TUTAJ -> KOMPLET WYNIKÓW GALI XTB KSW 77

Zobacz także:

Marcin Wrzosek chciałby zmierzyć się z Murańskim: Stwierdził, że ja atakuje jego tatę! Co wy na to?

Marcin Wrzosek w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco przyznał, że chciałby w niedalekiej przyszłości zmierzyć się z Mateuszem Murańskim. ”Polish Zombie” ma do wyjaśnienia z ”Muranem” pewną sytuację.

Sylwester Wardęga wyznał czego brakuje KSW: Czemu influencerzy są popularni w sieci?

Wczoraj odbyła się konferencja przed galą KSW 77. Podczas niej, Adam Soldaev poruszył ciekawą kwestię. Zaistniałą sytuację skomentował Sylwester Wardęga.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis