MMA PLNajnowszeKSWXTB KSW 77: Jest wideo! Tak Mamed Khalidov zakończył walkę z Pudzianowskim w 1. rundzie!

XTB KSW 77: Jest wideo! Tak Mamed Khalidov zakończył walkę z Pudzianowskim w 1. rundzie!

To była bardzo udana gala największej organizacji w naszym kraju. Gala XTB KSW 77 dostarczyła mnóstwo emocji. W walce wieczoru Mamed Khalidov udowodnił, że jest legendą i wielkim wojownikiem. Reprezentant Arrachionu Olsztyn już w pierwszej odsłonie zastopował zdecydowanie cięższego Mariusza Pudzianowskiego.

Khalidov

W tak zwanym co-main evencie nowym mistrzem wagi koguciej został Jakub Wikłacz. Reprezentant Czerwonego Smoka po 5-rundach niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Sebastiana Przybysza. Wydaje się, że wspomniany pojedynek zyska również bonus za ”walkę wieczoru”.

W wadze półciężkiej mistrzem pozostaje Ibragim Chuzhigaev, który na dystansie 5-rund wypunktował twardego Ivana Erslana.

Jest wideo!

Jest wideo ze skończenia walki wieczoru XTB KSW 77 w Gliwicach. Mamed Khalidov już w pierwszej odsłonie zastopował Mariusza Pudzianowskiego.

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Zobacz także:

Marcin Wrzosek chciałby zmierzyć się z Murańskim: Stwierdził, że ja atakuje jego tatę! Co wy na to?

Marcin Wrzosek w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco przyznał, że chciałby w niedalekiej przyszłości zmierzyć się z Mateuszem Murańskim. ”Polish Zombie” ma do wyjaśnienia z ”Muranem” pewną sytuację.

Sylwester Wardęga wyznał czego brakuje KSW: Czemu influencerzy są popularni w sieci?

Wczoraj odbyła się konferencja przed galą KSW 77. Podczas niej, Adam Soldaev poruszył ciekawą kwestię. Zaistniałą sytuację skomentował Sylwester Wardęga.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis