MMA PLIsrael AdesanyaWyniki sprzedaży PPV na UFC 259! Jan Błachowicz i Israel Adesanya przyciągnęli fanów!

Wyniki sprzedaży PPV na UFC 259! Jan Błachowicz i Israel Adesanya przyciągnęli fanów!

Foto: Screen Polsat Sport

W sieci pojawiły się wyniki sprzedaży na minioną galę UFC 259, którą firmowała walka o mistrzowski pas wagi półciężkiej Jan Błachowicz vs Israel Adesanya. Okazuje się, że Polak i Nigeryjczyk dźwignęli sprzedaż w największej organizacji MMA na świecie!

Przypominamy, że na gali UFC 259 kibice oglądali aż trzy walki mistrzowskie. W pojedynku wieczoru Jan Błachowicz pokonał decyzją sędziów Israela Adesanyę, a wcześniej Amanda Nunes szybko uporała się z Megan Anderson, a Petr Yan został zdyskwalifikowany za nielegalne kopnięcie w parterze w walce z Aljamainem Sterlingiem.

Wyniki sprzedaży PPV na UFC 259! Jan Błachowicz i Israel Adesanya przyciągnęli fanów!

Dziennikarz Sports Business Journal’s – John Ourand zdradził konkretne liczby dotyczące sprzedaży PPV na ostatnią galę. Według jego informacji UFC 259 sprzedało 600 tys. dostępu do gali w Stanach Zjednoczonych oraz 200 tys. dostępu poza terenem USA. Łączny wynik sprzedaży PPV na UFC 259 wyniósł zatem około 800 tys.

To lepszy wynik od ostatniej gali z udziałem Israela Adesanyi. Ostatnie starcie Nigeryjczyka z Paulo Costą za pośrednictwem PPV oglądało bowiem 700 tys. osób.

Błachowiczowi i Adesanyi nadal jednak sporo brakuje do liczb, jakie osiąga Conor McGregor. Styczniowa gala UFC 257 z udziałem Irlandczyka sprzedała się bowiem w liczbie 1,6 miliona sprzedanych PPV.

Zobacz także:

Artur Szpilka chce kolejną walkę, spiera się z promotorem: Będę napie***lać do was do oporu

Wygląda na to,, że Artur Szpilka chce kolejną walkę! Popularny w naszym kraju pięściarz spiera się z promotorem Andrzejem Wasilewskim i apeluje o zorganizowanie mu kolejnego pojedynku.

Dominik Zadora na FEN 33. Polsko-czeska walka w K-1

Dominik Zadora (25-8) podejmie Pavla Sacha (9-3) podczas gali FEN 33: LOTOS Fight Night. Pojedynek odbędzie się na dystansie 3 rund i zakontraktowano go w limicie umownym do 80 kilogramów.

Daniel Cormier wychwala Błachowicza po obronie tytułu: Jest fantastyczny!

Daniel Cormier (22-3) skomentował sobotni występ Jana Błachowicza (28-8). W przeszłości było różnie, ale teraz były podwójny mistrz UFC w pochlebnych słowach wypowiada się o naszym reprezentancie.