MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka chce kolejną walkę, spiera się z promotorem: Będę napie***lać do was do oporu

Artur Szpilka chce kolejną walkę, spiera się z promotorem: Będę napie***lać do was do oporu

Foto: Twitter/ Szpilka

Wygląda na to,, że Artur Szpilka chce kolejną walkę! Popularny w naszym kraju pięściarz spiera się z promotorem Andrzejem Wasilewskim i apeluje o zorganizowanie mu kolejnego pojedynku.

Artur Szpilka swoje ostatnie starcie stoczył rok temu. 7 marca na gali pięściarskiej w Łomży pokonał Sergieja Radczenko przez decyzję sędziów. Decyzję, która odbiła się szerokim echem w środowisku polskiego boksu i sportów walki, bowiem “Szpila” według wielu obserwatorów starcie z Ukraińcem przegrał.

Artur Szpilka chce kolejną walkę, spiera się z promotorem: Będę napie***lać do was do oporu

Teraz najwyraźniej Szpilka już nie jest w stanie usiedzieć bez potwierdzonego kolejnego pojedynku. W sieci pojawiła się ciekawa wymiana zdań między pięściarzem a jego promotorem – Andrzejem Wasiliewskim, który obiecał “Szpili” zorganizowanie ostatecznie pojedynku we współpracy między nimi:

Przypominamy, że Artur Szpilka w mediach społecznościowych jest zestawiany m.in. z Łukaszem Różańskim, który od dawna apeluje o to starcie. Nie wiadomo jednak jaką walkę dla “Szpili” przygotowuje Andrzej Wasilewski.

Wy macie jakieś pomysły?

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [12-14.03.2021]

Kolejny weekend to kolejne gale MMA. Co warto obejrzeć tym razem? Sprawdźcie.

Dominik Zadora na FEN 33. Polsko-czeska walka w K-1

Dominik Zadora (25-8) podejmie Pavla Sacha (9-3) podczas gali FEN 33: LOTOS Fight Night. Pojedynek odbędzie się na dystansie 3 rund i zakontraktowano go w limicie umownym do 80 kilogramów.