MMA PLJan Błachowicz“Wyczyści nim matę” – zawodnik UFC o walce Błachowicz vs Adesanya

“Wyczyści nim matę” – zawodnik UFC o walce Błachowicz vs Adesanya

Foto: Facebook/ Jan Błachowicz

Marvin Vettori, czyli zwycięzca walki wieczoru minionej gali UFC on ESPN 19 wypowiedział się o potencjalnej walce Jan Błachowicz vs Israel Adesanya. Vettori minionej nocy mocno dał o sobie znać dywizji Nigeryjczyka.

Israel Adesanya ma chrapkę na pójście do wyższej dywizji wagowej i pojedynek z mistrzem wagi półciężkiej Janem Błachowiczem. Nigeryjczyk chciałby stoczyć taki super fight na początku 2021 roku.

Problem jednak w tym, że wielu zawodników nie widzi Adesanyi w konfrontacji z piekielnie bijącym Polakiem. Jednym z osób, które widzi w tej walce pewną wygraną Błachowicza jest Marvin Vettori.

“Wyczyści nim matę” – Marvin Vettori o walce Błachowicz vs Adesanya

Vettori po pewnym wypunktowaniu Jacka Hermanssona na minionej gali w Las Vegas zabrał głos o przenosinach do wyższej dywizji mistrza wagi średniej – Israela Adesanyi.

Oto, co Amerykanin sądzi o tej potencjalnej walce:

“Nie wiem nawet czy to się wydarzy, bo uważam, że Glover Teixeira zasługuje na walkę o pas. Będąc jednak szczerym, to uważam, że Jan Błachowicz wyczyści matę Israelem Adesanyą. Zwłaszcza, jeśli będzie walczył tak jak w starciu z Dominickiem Reyesem. Ma piekielną moc. To ta legendarna polska siła.

Błachowicz ma wzloty i upadki, ale uważam, że pokona Adesanyę. Nie martwię się o jego przenosiny, bo wiem, że Adesanya długo nie zabawi w dywizji półciężkiej. A nawet jeśli wygra z Błachowiczem, to w między czasie ja zdobędę pas wagi średniej i jak on wróci, to będzie musiał odzyskać pas, który ja będę posiadał. Skupiam się na swojej podróży w UFC i na własnych walkach.”

Zobacz także:

UFC on ESPN 19 – wyniki, najlepsze akcje i bonusy

Za nami gala UFC on ESPN 19 w Las Vegas. Owocowała ona w kilka naprawdę efektownych skończeń.

FAME MMA jest zainteresowane Andrzejem Gołotą! Mocna deklaracja żony bokserskiej legendy!

Andrzej Gołota (41-9-1, 33 KO) wróci na ring? 52-latek zdradził, że potrzebuje paru miesięcy i jest gotowy na wielki rewanż z Mike Tysonem (50-6, 44 KO). To nie koniec, bo startem legendy zainteresowane jest również.. FAME MMA!