MMA PLClout MMAWściekły prezes PRIME odpowiada: Młody Magical i Cios mają ważny kontrakt z PRIME! [WIDEO]

Wściekły prezes PRIME odpowiada: Młody Magical i Cios mają ważny kontrakt z PRIME! [WIDEO]

Od razu skontaktowaliśmy się z prezesem PRIME SHOW MMA – Tomaszem Bezrąkiem, który na gorąco skomentował zachowanie freakowej organizacji Clout MMA. Niespodziewanie ogłoszone zostało starcie młodego Magicala z Adrianem Ciosem i co ciekawe dojdzie do niego już w sobotę w Warszawie. Bezrąk zapewnia, że młody Magical i Cios mają wiążące kontrakt z PRIME.

Bezrąk

Na ostatniej gali PRIME SHOW MMA 5 miało dojść do starcia Adriana Ciosa z młodym Magicalem. Ostatecznie Cios nie zameldował się w klatce. Wspomniany Tomasz Bezrąk w trakcie gali pojawił się w klatce i ogłosił, że walka zostaje odwołana ze względu na zachowanie Ciosa, który miał żądać zmiany kontraktu i wyższej gaży za walkę. Cios zaś zapewnił, że sytuacja wyglądała inaczej, a on sam został wyproszony z hali.

Pewne jest jedno. Wszystko zakończy się w sądzie, lecz tutaj są dodatkowe kontrowersje, bowiem te zestawienie odbędzie się w sobotę, ale w innej organizacji.

Prezes PRIME odpowiada!

Tomasz Bezrąk prezes PRIME SHOW MMA w rozmowie z naszym portalem na gorąco skomentował zachowanie Clout MMA. Bezrąk gwarantuje, że młody Magical oraz Adrian Cios dalej posiadają wiążący kontrakt.

Ponadto Tomasz w wywiadzie odpowiedział na ostatnie filmik młodego Magicala i Daniela, którzy twierdzą, że nie została wypłacona gaża z ostatniej gali PRIME SHOW MMA 5.

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis