MMA PLMarcin NajmanWrzosek z prezentem dla Najmana – kolejna prześmiewcza produkcja od “Cysia”

Wrzosek z prezentem dla Najmana – kolejna prześmiewcza produkcja od “Cysia”

Foto: Cysio
Foto: Cysio

Użytkownik serwisu YouTube o nazwie “Cysio” wciąż wykorzystuje szereg wydarzeń, jakie dzieją się w okolicy Marcina Najmana (1-4). Tym razem twórca zdecydował się na stworzenie prześmiewczego materiału, w którym bohaterem jest Marcin Wrzosek (14-6).

Temat Najmana i jego nadchodzącej walki z Bonusem BGC (0-3) oraz potencjalnych pojedynków boksera z Pawłem Trybałą (5-3) oraz wspomnianym Wrzoskiem wciąż jest często poruszanym tematem. Przede wszystkim o starciach mówią sami zawodnicy, nakręcając tym samym popyt na zestawienia.

Dość niewybredne dyskusje i przekomarzania fighterów stają się również obiektem żartów w wykonaniu internetowych twórców. Na różnych bardziej chwytliwych hasłach korzysta m.in. “Cysio”, który co jakiś czas wypuszcza komediową animację dotyczącą ostatnich wydarzeń wokół osoby Najmana. Jednym z najnowszych materiałów wspomnianego autora przedstawia wypowiedź Wrzoska skierowana w stronę 40-latka. Oczywiście całość opatrzona jest prześmiewczą animacją. Efekty pracy “Cysia” możecie zobaczyć poniżej.

Na zachęte, fanty od Marcin "Polish Zombie" Wrzosek dla Marcin Najman;)

Na zachęte, fanty od Marcin "Polish Zombie" Wrzosek dla Marcin Najman;)

Opublikowany przez Cysio Czwartek, 26 września 2019