MMA PLFreak FightWracają szalone walki na lodzie! Wszystko w systemie PPV

Wracają szalone walki na lodzie! Wszystko w systemie PPV

Jak widać nie brakuje szalonych pomysłów, aby wzbudzić jeszcze większe zainteresowanie wśród widzów. Już niebawem ponownie ruszy rywalizacja na lodzie. Są to walki w rękawicach MMA! Wszystkie starcia są transmitowane w usłudze PPV na stronie Fite.TV.

freak

Warto zaznaczyć, że pierwsze ich wydarzenie wzbudziło duże zainteresowaniem. Tym samym kwestią czasu było aż zobaczymy drugą galę. 

Nie moglibyśmy być szczęśliwsi mogąc kontynuować współpracę z Ice Wars po sukcesie ich pierwszej imprezy. Odzew był ogromny i cieszymy się na dalszą współpracę z AJ Galante i jego zespołem, aby dostarczyć ten ekscytujący produkt widzom FITE na całym świecie – zapewnił Paul Owen, dyrektor ds. cyfrowych FITE.

Wracają walki wojen lodowych!

Tak to prawda! Organizacja Ice Wars International w sierpniu tego roku zorganizuje drugie wydarzenie w usłudzę PPV. Debiut nastąpił w maju, gdzie fani zobaczyli 10 walk – w tym 8-osobowy turniej wagi ciężkiej o tytuł ”Króla Lodowiska”. Największe uznanie zyskał wtedy Daniel Amesbury.

Tak szalone walki składają się z dwóch jednominutowych rund. Zawodnicy używają rękawic MMA, a strój jest w pełni hokejowy – łyżwy i kaski. Na nadchodzącym wydarzeniu kibice zobaczą 15 pojedynków. Tym razem organizatorzy zapowiadają nowy system punktacji.

Sami zobaczcie jak to wygląda:

Zobacz także:

UFC: Tak walczy najbliższy przeciwnik Mateusza Gamrota! To będzie bardzo trudne wyzwanie! Widzieliście?

To będzie arcyciekawe starcie! Już w sobotę dojdzie do wyczekiwanego pojedynku Mateusza Gamrota (20-1) z Armanem Tsarukyanem (18-2). Będzie to walka wieczoru wydarzenia w Las Vegas. Już parę razy fani wskazywali reprezentant Armenii jako potencjalnego przeciwnika dla byłego podwójnego mistrza KSW – teraz staje się to faktem. Pojawiają się również komentarze, że dla obu będzie to największy test w UFC. 

Tak wyglądał debiut Gamrota w KSW! Ten chłopak od początku miał wielki potencjał!

Powrót do przeszłości! Przedstawiamy wam debiut Mateusza Gamrota (20-1) w największej organizacji w naszym kraju. ”Gamer” zaprezentował się świetnie i już wielu ekspertów było przekonanych, że w tym chłopaku jest wielki potencjał. Zauważyli to również właściciele KSW, którzy coraz to bardziej podwyższali poprzeczkę. Przypomnijmy, że Gamrot już w drugim pojedynku zmierzył się z doświadczonym Andre Winnerem (23-13-1).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis