MMA PLNajnowszeInneWraca wojskowe MMA. Gala „Walkę Mamy We Krwi 3” już 31 marca w TVP SPORT.

Wraca wojskowe MMA. Gala „Walkę Mamy We Krwi 3” już 31 marca w TVP SPORT.

Turniej MMA dla żołnierzy jest po raz trzeci organizowany jako projekt „Walkę Mamy We Krwi”. Eliminacje do gali finałowej rozegrały się w piątek we Wrocławiu w Akademii Wojsk Lądowych. Z ponad 140 zawodników w 12 kategoriach wagowych wyłoniono najlepszych polskich fighterów-żołnierzy. Finaliści zmierzą się na gali w podwarszawskich Markach. Transmisja w TVP Sport od 19.00 (w internecie i aplikacji od 17.30) – 31 marca (piątek).

Walkę Mamy We Krwi 3

W turnieju eliminacyjnym zawodnicy stoczyli kilkadziesiąt walk w formule semi-pro. Walki finałowe zostaną rozegrane na zasadach i dystansie zawodowym. Oprócz rozstrzygnięć o tytuł mistrza Wojska Polskiego, organizatorzy zapowiadają walki superfight, w tym jeden bardzo ciekawy debiut znanego zawodnika MMA w formule pięściarskiej. Nie zabraknie atrakcji wokół wydarzenia – będzie można poznać trochę wojska i zobaczyć jak wygląda bojowe użycie MMA, czyli walka w bliskim kontakcie.

Już teraz organizatorzy zapewniają o ciekawej karcie walk. W klatce zobaczymy wielu zawodników znanych z występów w czołowych polskich federacjach – to m. in. szeregowy Damian Ostęp, szeregowy Błażej Majdan, czy kapral Michał Piwowarski. Pełna karta walk i zapowiedzi już wkrótce.

Gala i strefa wojskowa z atrakcjami będzie za darmo dostępna dla wszystkich. Darmowe wejściówki na galę będzie dystrybuował organizator.

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Mateusz Kubiszyn o walce Ferrari-Łaszczyk: Amadeusz nie jest żadnym zawodnikiem MMA! Widzieliście?

Mateusz Kubiszyn pojawił się na wczorajszej drugiej konferencji przed galą FAME MMA 17, która już w piątek odbędzie się w Krakowie. ”Don Diego” w rozmowie z portalem FanSportu.pl został zapytany o main event. Zobaczymy starcie niepokonanego pięściarza Kamila Łaszczyka z Amadeuszem Roślikiem. Starcie odbędzie się w formule MMA.

Marcin Tybura vs Jon Jones w przyszłości? Polak zapewnia: Fajnie byłoby mu rzucić kiedyś wyzwanie

Nie udało się doprowadzić do walki Jan Błachowicz vs Jon Jones, ale może uda się w przyszłości zrobić walkę Marcin Tybura vs Jon Jones? Polak tuż przed swoją kolejną walką w oktagonie UFC twierdzi, że przejście “Bonesa” do jego dywizji wagowej to świetna informacja dla wszystkich zawodników wagi ciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis