MMA PLNajnowszeBoxdelWpis FAME MMA po walce Boxdel-Jóźwiak: Tak się nie walczy! Gdzie ten wielki wojownik? 

Wpis FAME MMA po walce Boxdel-Jóźwiak: Tak się nie walczy! Gdzie ten wielki wojownik? 

Po każdej walce na profilu FAME MMA pojawiał się post, lecz ten jeden z ostatnich mocno dyskusyjny. Wielu kibiców zwróciło uwagę, że w tym momencie pojawiła się kolejna stronniczość ze strony freakowej organizacji. Admin w mocnym stylu podsumował postawę Pawła Jóźwiaka w walce z Michałem ”Boxdelem” Baronem.

Boxdel

Do wyczekiwanej walki doszło na sam koniec w rzymskiej klatce. Prezes Fight Exclusive Night nie wyszedł do trzeciej odsłony. ”Boxdel” od samego początku klinczował, a tam pracował kolanami i ciosami. Paweł próbował zrywać i zaskoczyć przeciwnika w wymianach bokserskich. ”Boxdel” zdobył sprowadzenie i miał dominującą pozycję, ale nie zakończył pojedynku przed czasem. Było też dużo faulów – palce w oczy i trzymanie się siatki.

Jest wpis po walce Jóźwiak-Boxdel!

Taki wpis pojawił się na oficjalnych profilach organizacji FAME MMA tuż po walce ”Boxdela” z Pawłem Jóźwiakiem.

MICHAŁ BOXDEL BARON ZWYCIĘŻA PO JEDNOSTRONNEJ WALCE Z PAWŁEM JÓŹWIAKIEM!!!!❤️🔥Boxdel mega szacun za walkę, serducho i odwagę!!! Jesteś gigaknurzyskiem ❤️ Co do Pawła… no cóż, wielokrotne łapanie siatki, próby wciskania palców na twarz, uderzenia w krocze i poddanie się przed wyjściem do 3 rundy. Tak się nie walczy. Gdzie ten wielki wojownik, który nokautował niewidzialnymi ciosami? Szacunek za podjęcie walki i wejście do klatki rzymskiej. Za nic więcej.

Zobacz także:

Duże problemy organizacji PRIME? Skolim i Godlewska zabiera głos: Zapłata to jest świętość!

Będzie odpowiedź/oświadczenie organizacji PRIME SHOW MMA? Konrad ”Skolim” Skolimowski w mediach społecznościowych postanowił zareagować. Freak fighter apeluje, bowiem chce dostać pieniędzy za swój ostatni pojedynek. Ponadto głos zabrała również kontrowersyjna Monika ”Esmeralda” Godlewska.

Głowacki zabiera głos po ostatniej przegranej: Nie wykluczam również zmiany formuły walki! Co wy na to?

Krzysztof Głowacki (32-4, 20 KO) w mediach społecznościowych zabrał głos po ostatniej przegranej w Anglii. Były mistrz świata w boksie zdradził, że nie wyklucza również zmiany formuły walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis