MMA PLNajnowszePrime MMADuże problemy organizacji PRIME? Skolim i Godlewska zabiera głos: Zapłata to jest świętość!

Duże problemy organizacji PRIME? Skolim i Godlewska zabiera głos: Zapłata to jest świętość!

Będzie odpowiedź/oświadczenie organizacji PRIME SHOW MMA? Konrad ”Skolim” Skolimowski w mediach społecznościowych postanowił zareagować. Freak fighter apeluje, bowiem chce dostać pieniędzy za swój ostatni pojedynek. Ponadto głos zabrała również kontrowersyjna Monika ”Esmeralda” Godlewska.

Godlewska

Wspomnianą Monikę zobaczyliśmy podczas ostatniej edycji PRIME SHOW MMA 4, która dwudziestego szóstego listopada odbyła się w Szczecinie. ”Esmeralda” wróciła do klatki po dłuższej przerwie. Godlewska w formule K-1 skrzyżowała rękawice z Kamilą ”Zusje” Smogulecką. Walka zakończyła się już w pierwszej odsłonie.

Na tej samej gali wystąpił wspomniany ”Skolim”, który w pierwszej odsłonie zastopował Emiliana Bayera.

Problemy PRIME?

Konrad Skolimowski oraz Monika Godlewska zabrali głos w mediach społecznościowych.

@primemma.pl Mam nadzieje że to jakaś pomyłka z waszej strony a nie bandyckie metody, od Walki czyli 26 Listopad czekam na Wypłatę wynagrodzenia !!! ‼️ Przypominam po raz kolejny ponieważ na waszym e-mail macie już dwa przed sądowe wezwania! Straszne jest to że ci najbogatsi maja największy problem z przestrzeganiem umów! Wykonana Robota = zapłata to jest świętość‼️ Masz ochotę zwijać interes najpierw ureguluj swoje długi ! Nigdy nie Wał głupa jak chcesz normalnie patrzeć ludziom w oczy ❤️ Zachęcam do komentowania oznaczania i wrzucania tego posta ! Pamiętaj nawet jak ktoś ci wisi 100 zł To są Twoje Pieniądze ! Tomek, Bartek, Paweł który wokół tego lata. Macie przecież nr konta do managera!!!

Chcecie smaczki i prawdę z tego zj**** PRIME MMA, bo mnie bierze już na wymioty, gdy słucham pi**** Bezrąka i reszty właścicieli odnośnie wypłat zawodników i ich traktowania? – napisała Godlewska.

Zobacz także:

Mateusz Kubiszyn o walce Ferrari-Łaszczyk: Amadeusz nie jest żadnym zawodnikiem MMA! Widzieliście?

Mateusz Kubiszyn pojawił się na wczorajszej drugiej konferencji przed galą FAME MMA 17, która już w piątek odbędzie się w Krakowie. ”Don Diego” w rozmowie z portalem FanSportu.pl został zapytany o main event. Zobaczymy starcie niepokonanego pięściarza Kamila Łaszczyka z Amadeuszem Roślikiem. Starcie odbędzie się w formule MMA.

Marcin Tybura vs Jon Jones w przyszłości? Polak zapewnia: Fajnie byłoby mu rzucić kiedyś wyzwanie

Nie udało się doprowadzić do walki Jan Błachowicz vs Jon Jones, ale może uda się w przyszłości zrobić walkę Marcin Tybura vs Jon Jones? Polak tuż przed swoją kolejną walką w oktagonie UFC twierdzi, że przejście “Bonesa” do jego dywizji wagowej to świetna informacja dla wszystkich zawodników wagi ciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis