MMA PLNajnowszeFAME MMAWojciech Gola reaguje na powrót Ozdoby: Topór wojenny zakopany!

Wojciech Gola reaguje na powrót Ozdoby: Topór wojenny zakopany!

To kolejna niespodzianka! Dawid Ozdoba wraca po dużych zawirowaniach w swoim życiu prywatnym. ”Surfer” pojawił się na wczorajszej konferencji PRIME SHOW MMA. Ozdoba nie wyklucza powrotu do klatki. To nie koniec, bo głos w sprawie Dawida zabrał jeden z właścicieli FAME MMA – Wojciech Gola.

Gola

Przypomnijmy, że Dawid był jednym z pierwszych ”zadymiarzy” w organizacji FAME MMA. Ostatecznie stoczył tam dwa pojedynki. Była to przegrana z Dawidem Ambroziakiem oraz Markiem ”AdBusterem” Hoffmannem. Przez dłuższy czas kibice liczyli na starcie z Adrianem ”Polakiem” Polańskim, bo przecież było tam mocne spięcie.

Gola: Każdy zasługuje na drugą szansę!

Wojciech Gola za mocą insta stories poinformował, że topór wojenny z Dawidem Ozdobą został zakopany. Jeden z właścicieli FAME MMA zapewnia, że trzyma kciuki za Dawida.

Rozmawialiśmy, wyjaśniliśmy, topór wojenny zakopany. Każdy zasługuje na drugą szansę. Trzymam kciuki Dawid.

Dawid Ozdoba zapowiada powrót do klatki.

Zobacz także:

PRIME SHOW MMA 1: Dymy za kulisami! Antyfan uderzył Sobotę! Widzieliście?

Michał Sobolewski musi mieć się na baczności. W sieci pojawiło się nagranie zza kulis konferencji PRIME SHOW MMA, gdzie jeden z antyfanów ruszył z wściekłością na ”Sobotę”. Sytuacje musiała uspokoić ochrona. Jak się później okazało Michał chwile wcześniej został przez niego uderzony.

PRIME SHOW MMA 1: Bijatyka na konferencji! Cios zderzył się z Ambro! Oglądaliście?

Podczas drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 1 doszło do bijatyki. Miało być face to face, ale panowie naprawdę się nie lubią. W grę poszły pięści. Do starcia Adriana Ciosa z Dawidem Ambro dojdzie już dziewiętnastego lutego w Łodzi.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis