MMA PLPrime Show MMAPRIME SHOW MMA 1: Dymy za kulisami! Antyfan uderzył Sobotę!

PRIME SHOW MMA 1: Dymy za kulisami! Antyfan uderzył Sobotę!

Michał Sobolewski musi mieć się na baczności. W sieci pojawiło się nagranie zza kulis konferencji PRIME SHOW MMA, gdzie jeden z antyfanów ruszył z wściekłością na ”Sobotę”. Sytuacje musiała uspokoić ochrona. Jak się później okazało Michał chwile wcześniej został przez niego uderzony.

Sobota

Sobolewski swój drugi pojedynek stoczy dziewiętnastego lutego na gali PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie. ”Sobota” na zasadach pięściarskich zmierzy się z Adrianem “Puszbarberem” Salwą.

Michał Sobolewski znany pod pseudonimem “Sobota” to raper, który tworzy muzykę od lat 90-tych. W trakcie swojej kariery współpracował z czołowymi muzykami w Polsce m.in. z Matheo czy Popkiem. Spróbował również swoich sił jako aktor w filmach , m.in. w “Kobiety Mafii” czy “Totem”.

Fani MMA mogą kojarzyć chociażby jego utwór “Do góry łeb”, do którego wychodził jeden z najbardziej doświadczonych zawodników KSW – Michał Materla. W 2020 roku 43-letni “Sobota” poinformował o zakończeniu kariery muzycznej. W sportach walki zadebiutował pojedynkiem z innym raperem Filipkiem, starcie przegrał jednak na punkty.

Afera zza kulisami!

Jest nagranie zza kulis drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 1. Było gorąco, bowiem antyfan z wściekłością ruszył na Michała Sobolewskiego.

Jak się później okazało – jeden z widzów dzisiejszej konferencji podszedł do ”Soboty”, aby porozmawiać. W pewnym momencie postanowił go uderzyć. Sobolewski o całej sytuacji opowiedział w rozmowie z portalem fightsport.pl.

No dzieje się ku**a. Wpuszczają tu byle gówno, jakiś parówiarzy i się dzieje. Nie mam zielonego pojęcia. Wziął mnie chłop na bok, powiedział że ma do mnie sprawę i nagle wyj*ał mi z partyzanta. Myślał, że ja mu nie oddam, ale ja mu oddałem po ciosie. 

Zobaczcie wideo poniżej:

Zobacz także:

Kamerzysta chciał zrobić ”show”! Murański i jego trener stawiają go do pionu: Zaraz Cię rozj**ie! Widzieliście?

Łukasz Wawrzyniak zdecydowanie przesadził… Krzyki, rzucanie jedzeniem i kieliszkami. ”Kamerzysta” postanowił rzucić w rywala kieliszkiem, lecz poleciało to poza stół. Takie zachowanie nie spodobało się Mateuszowi Murańskiemu i jego trenerowi – Robertowi Maruszakowi. Na konferencji zrobiło się gorąco i ochrona musiała uspokajać całą sytuację.

Pasternak reaguje na zachowanie Taxi Złotówy: Myślę, że dam radę zebrać w sobie tyle odwagi! Co wy na to?

Szymon Wrzesień (4-1) w sobotę podczas Silesian 5 w Mysłowicach stoczył kolejny pojedynek. ”Taxi Złotówa” w walce wieczoru przed czasem odprawił Grzegorza Smolińskiego. Wrzesień w wywiadzie po walce wspomniał, że chciałby w przyszłości zmierzyć się z byłymi mistrzami KSW. Na te słowa postanowił zareagować doświadczony zawodnika MMA – Michał Pasternak (15-7).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis