MMA PLNajnowszePolskie MMAWilly Monduc nowym przeciwnikiem Łukasza Lepianki na Thunderstorm 3

Willy Monduc nowym przeciwnikiem Łukasza Lepianki na Thunderstorm 3

Pierwotny przeciwnik Łukasza Lepianki (2-0), Lionel Dohou został kontuzjowany. W jego miejsce szybko znaleziono zastępstwo. Nowym rywalem Łodzianina będzie kolega klubowy Dohou, Willy Monduc (2-4). Pojedynek Lepianka vs Monduc odbędzie się już 28 maja na gali Thunderstorm 3 w Łodzi.

“Lepek” to utalentowany grappler, który w zawodowym MMA wystąpił do tej pory dwa razy. W debiucie zawodowym odklepał w niecałe dwie minuty Adriana Rosińskiego (1-2). Po tej walce Lepianka długo pauzował z powodu kontuzji kolana. Po trzech latach powrócił na gali Thunderstorm 3, na której poddał Jacka Adamczyka (2-1) w dwie i pół minuty.

Francuz stoczył sześć zawodowych pojedynków w latach 2006-2009, z których dwa wygrał przez decyzję a cztery przegrał przed czasem. Od siedmiu lat nie stoczył żadnej profesjonalnej walki. Na co dzień trenuje we Free Fight Academy