MMA PLArchiwumMurańskiWiewiór zawalczy z Murańskim? Mistrz FAME odpowiada: Nie do końca ma równo pod sufitem!

Wiewiór zawalczy z Murańskim? Mistrz FAME odpowiada: Nie do końca ma równo pod sufitem!

Jacek Murański najbliższy pojedynek stoczy dwudziestego pierwszego października w Toruniu. ”Muran” na gali PRIME SHOW MMA 6 zmierzy się z debiutującym Maciejem ”Ojcem Wiewióra” Wiewiórką. W ostatnich dniach pewny siebie Murański stwierdził, że po zwycięstwie chętnie zmierzy się z synem Macieja. Te słowa w najnowszym wywiadzie z naszym portalem skomentował mistrz FAME MMA.

Wiewiór

Murański jest przekonany, że zwycięży swój następny pojedynek. ”Muran” chciałby zawalczyć o dwa pasy w freakowej organizacji FAME MMA.

Oto co napisał w mediach społecznościowych.

Dlatego wezmę na warsztat najpierw starszego, a po nim młodszego. Ciekawe czy podwójny mistrz federacji FAME MMA dałby radę przebić się przez tę moją ”słabą obronę”. PS: Podobają mi się te pasy… oba

Wiewiór odpowiada!

Maksymilian Wiewiórka w rozmowie z naszym portalem skomentował ostatnią wypowiedź Jacka Murańskiego. Mistrz FAME MMA został zapytany czy jeżeli jego ojciec przegrałby z ”Muranem”, to czy chętnie by go pomścił. 

Myślę, że ten człowiek nie do końca ma równo pod sufitem (śmiech). Gdzie on do mnie? (…) Czy FAME przyjmie Murańskiego? No właśnie.   

Cała rozmowa poniżej:

Maksymilian swój najbliższy pojedynek stoczy już w najbliższy piątek na gali FAME Friday Arena 2 w Szczecinie. Wiewiórka w formule K-1 (małe rękawice) zmierzy się z Josefem Simao.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis