MMA PLAnthony JoshuaWiemy o której godzinie Usyk i Joshuą wejdą do ringu! Wielka kasa w rewanżowej walce!

Wiemy o której godzinie Usyk i Joshuą wejdą do ringu! Wielka kasa w rewanżowej walce!

To już dziś! W Dżeddzie dojdzie do rewanżu na szczycie wagi ciężkiej w boksie. Oleksandr Usyk (19-0, 13 KO) w pierwszej obronie tytułów (WBA, WBO, IBF i IBO) stanie przed natychmiastowym rewanżem z Anthonym Joshuą (24-2, 22 KO). Brytyjczyk poczynił spore zmiany i zapewnia, że ponownie odzyska pasy. Nie będzie to łatwe, bowiem już pierwsza walka pokazała, że Usyk jest bardzo niewygodnym przeciwnikiem.

Joshua

Zobaczcie co powiedzieli bohaterowie walki wieczoru tuż po ważeniu.

Nie wyczytałem z oczu Usyka zbyt wiele. Spotkania twarzą w twarz się dla mnie nie liczą, liczy się tylko to, co stanie się w ringu. Spojrzeniem w oczy rywala nie wygrywa się walki. Waga Usyka nie ma teraz dla mnie znaczenia. Znaczenie ma jedynie pojedynek. Jestem gotowy na dwanaście rund, krótsza walka będzie nagrodą, dodatkiem – powiedział Joshua.

Jesteście zaskoczeni moją wagą. Wasze oczekiwania nie zawsze są spełniane. Co zobaczyłem w oczach Joshuy? Samego siebie, po prostu swoje odbicie. Co stanie się jutro? Zobaczycie. Dziękuję wszystkim, z Bogiem – powiedział Usyk.

Wielkie pieniądze!

W stawce walki o trzy pasy prestiżowych organizacji pojawią się ogromne pieniądze. Jak podaje The Sun pięściarze za walkę mają zagwarantowane wypłaty w wysokości 33,2 miliona funtów (w przeliczeniu 185 milionów złotych). Dodatkowo mogą liczyć na procent ze sprzedaży walki w systemie PPV. 

Wiemy również, o której godzinie kibice mogą spodziewać się dzisiejszej walki na szczycie wagi ciężkiej. Na godzinę 23:54 czasu polskiego przewidziane jest rewanżowe starcie pomiędzy Usykiem i Joshuą. Transmisja całej gali i walki w usłudze DAZN.

Zobacz także:

Michał Pasternak do Szeligi: Taki byłeś Polish Tyson! Robię was wszystkich na jednej gali! Widzieliście?

Michał Pasternak ponownie zabiera głos na insta stories. Doświadczony zawodnik MMA wypowiedział się o Piotrze Szelidze. ”Wampir” zapewnia, że może bić się na jednej gali z paroma freak fighterami. 

Juras o treningu Khamzata w WCA: Dla dziewczyn z recepcji on i Till są anonimowi! Co o tym sądzicie?

Łukasz Jurkowski postanowił skomentować całe zamieszanie na twitterze. Popularny komentator i doświadczony zawodnik MMA zabrał głos w sprawie treningu Khamzata Chimaeva w WCA Fight Team. ”Juras” zapewnia, że wspomniany ”Borz” i Darren Till są anonimowi dla kobiet pracujących w recepcji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis